Що краще: Італійська піца чи Український борщ?

Кожна країна має чим гордитися: своїми традиціями, кухнею, видатними людьми та іншими досягненнями.

Мій друг дуже любить подорожувати, він був у багатьох країнах світу. Але найбільше припала до душі Італія. Напевно, це тому що там він зустрів своє кохання на все життя. Дівчина Віталія дуже мила, красива та розумна дівчина. Познайомилися вони в одному з кафе в Мілані, разом їм було дуже добре, вони були підтримкою одне для одного, розрадою, вони ніби були та є одним цілим. Згодом, вони вирішили жити разом, вони дуже красива пара.

Образ життя італійців дуже подобався моєму другові, особливо їхній смак в стилі одягу. Їжа теж дуже смачна, але Віталій хотів щось свого, щось ностальгію чого, він скучив за українськими стравами. Він уже довгий час не їв нічого з українських страв. Зазвичай, вони їли полу фабрикати, доставлення, дуже рідко готували сам.

Вареники, борщ, балабушки заставляли затамувати подих Віталія. У них з його дівчиною не було багато часу, щоб приготувати щось самим. Вони завжди замовляли доставлення італійської кухні. Для італійської дівчини приготування їжі — це зайві клопоти, зайва трата часу.

Віталій вирішив, що настав час познайомити свою дівчину з Україною, з її традиціями, стравами, з прекрасною вродою нашої країни. Щоб вона сама зрозуміла, покуштувала і відчула це відчуття. Відчула цей смак. І тоді б вона зрозуміла Віталія.

Вони приїхали на Україну, ми з друзями їх зустріли та показали їм всі плюси країни, показали як готується борщ, вареники та інші традиційні страви.

Дівчині Віталія дуже сподобався борщ, а Віталій ще один раз доказав собі та іншим, що все-таки український борщ кращий ніж італійська піца. Але у кожного у свій смак.

Їм дуже припало до душі місто Львів, його атмосфера стародавнього міста підкорить серце кожного. Якщо тобі не подобається Львів, значить ти не був у Львові. Через декілька днів вони повернулися в Італію і за ініціативою дівчини приготували українські страви й пригостили своїх італійських друзів. Друзі Віталія були в захваті та теж захотіли поїхати в подорож по Україні.

Тепер, Віталій зі своєю дівчиною часто готують українські страви. І навіть вирішили відкрити свій ресторан української кухні в Мілані. Віталій навіть не думав, що його дівчині настільки сподобається Україна та її страви. Він дуже сильно зрадів, що дівчина так тепло поставилася до українських традицій.

Як кажуть, усюди добре, а вдома краще!

 

Оцініть статтю
Що краще: Італійська піца чи Український борщ?