Сестри посварилися через автомобіль.

Нещодавно, у моєї подруги Каріни загинули батьки та залишилися тільки вони з сестрою. Вони загинули доволі рано та були хорошими людьми. Галина Олександрівна та Борис Миколайович завжди старалися бути хорошими батьками для своїх доньок. Намагалися виховувати у них тільки хороші якості, а також хотіли щоб усе було справедливо.

Каріна та її сестра Ірина дуже любили та шанували своїх батьків. У Каріни уже є чудовий чоловік та прекрасний син. А в Ірини поки, що немає сім’ї, їй всього лиш двадцять років. До смерті їхніх близьких вони були дружніми та завжди підтримували одна одну, а після цієї трагедії, їхні стосунки зіпсувалися.

Батьки залишили старшій доньці автомобіль, оскільки вона уже мала власну квартиру, у якій проживала із сім’єю. Тому свою квартиру вони віддали Ірині.

Сестри були дружніми та завжди допомагали одна одній. Але, через продаж автомобіля, вони посварилися.

Каріна із чоловіком вирішили купити новий автомобіль, адже цей уже старенький. Вони продали, доклали ще трішки коштів та купили новий.

Ірина влаштувала скандал через те, що вони продали батьківську пам’ять та казала про те, що Каріна не шанує батьків та є не вдячною донькою. Дівчата посварилися та тепер не так спілкуються, як раніше.

З однієї сторони Ірина хотіла зберегти пам’ять про батьків та спогади про їхні спільні моменти. Але пам’ять та любов до батьків повинна бути в серці, а не в речах.

Я сподіваюся, що сестри порозуміються та більше не будуть сваритися. Оскільки до цього моменту, у них були прекрасні стосунки та взаєморозуміння.

 

Оцініть статтю
Сестри посварилися через автомобіль.