Сестра вирішила жити в іншій країні.

Ми з сестрою росли душа в душу. Підтримували одна одну, ділилися таємницями, мріями та проводили разом час.

Мені здавалося, що я усе знаю про Віолетту. Але у кожного є свої секрети, про які ми навіть не здогадуємося. Так само, як я не здогадувалася про таємницю своєї сестри.

Для мене було дивно те, що у неї є якісь секрети від мене, адже ми були дуже близькими та завжди ділилися усім.

Нещодавно у мене у квартирі почали робити ремонт та я переїхала до сестри, на один місяць. Ми цікаво проводили час та раділи, що ми разом.

Одного дня, ми прибирали у квартирі та в одній із шафок я побачила квиток на рейс до Сполучених Штатів Америки.
Я була здивована, адже не знала, що вона збирається кудись летіти.

Спочатку я подумала, що у подорож або до когось знайомих. Думала, що вона хоче розвіятися, подивитися на краєвиди іншої країни, дізнатися щось нове або на деякий час змінити обстановку.

Як виявилося, Віолетта виграла грін-карту та вирішила використати цей шанс. Оскільки в Америці більше перспектив завдяки, яким вона зможе досягнути своєї мети.

Я була рада за сестру та водночас переживала. У Сан-Франциско у неї була подруга й на деякий час вона зупинилася в неї. Згодом знайшла роботу й тепер влаштовує своє життя.

Величезним плюсом для неї стало знання англійської мови. Я запитувала Віолетту де саме вона збирається жити в майбутньому. Але відповіді я не отримала, адже вона ще не прийняла рішення. А я бажаю їй удачі та досягнути великого успіху.

Оцініть статтю
Сестра вирішила жити в іншій країні.