Сестра вигнала мене з вагітною дівчиною на вулицю із нашої порівно успадкованої квартири

Після того як не стало моєї мами, її квартира дісталась порівно мені та моїй сестрі Ані. Вона старша за мене на 5 років, має дитину та чоловіка, тому я не став заперечувати, зоб вона жила там, а я знімав собі кімнату у гуртожитку та закінчував університет. Я думав, що після закінчення влаштуюсь на хорошу роботу та зможу купити власну квартиру, продавши мою успадковану частину маминої квартири, де зараз живе сестра.

На п’ятому курсі познайомився із дівчиною Марією, ми одразу закохались та планували життя разом. Я влаштувався на роботу та почав винаймати квартиру разом із дівчиною. Це було дорого, тому я попросив Аню, щоб продати цю квартиру, а гроші розділити порівно. Вона відмовилась, пояснюючи це тим, що у неї маленька дитина і все таке, ну я й відклав цю розмову на потім.

Але невдовзі я дізнався, що моя Марія вагітна, це було зовсім неочікувано, адже дитина потребує витрат, а у мене зарплатня не велика та ще й половина грошей йде на квартиру. Але нічого не зробиш, потрібно народжувати, я ж сам у цьому винен.

Вирішив, що буде краще, якщо ми будемо жити у маминій квартирі, надіявся, що сестра проти не буде, адже у нас чотирикімнатна квартира, а їх всього троє, тим паче половина житла все одно моя, тому без попередження поїхав туди.

Але мене чекала несподіванка, ключі не підходили, тоді зрозумів, що Аня змінила замки, чому не відомо, тоді я почав дзвонити у квартиру, мені відчинила сестра, пояснивши свою ситуацію, вона навідріз відмовилась приймати мене та Марію та виштовхнула мене, зачинивши двері.

Ця квартира є також моєю по праву, тому вирішив піти до адвоката та судом відсудити її. Це був складний шлях, але як по-іншому, вона ж мене вигнала і телефон не бере, хіба це нормально? Можна ж було просто продати ту квартиру і купити дві однокімнатні, але вона вибрала хитрий шлях та викинула свого брата із вагітною дівчиною за двері!

Оцініть статтю
Сестра вигнала мене з вагітною дівчиною на вулицю із нашої порівно успадкованої квартири