Сестра користується моїм автомобілем більше ніж я сама.

У мене є сестра Софія, ми живемо разом з батьками в одному будинку. Я та Софія уже працюємо, але ще не маємо сімей.

Ми є доволі дружніми. Вона позитивна людина та дуже щира. Завжди допоможе та підтримає. Софія справді хороша людина та сестра.

Пів року тому, коли я їхала у місто у справах я потрапила в аварію. Вона була маленькою, але зад автомобіля був побитий. На стоянці я випадково стикнулася з автомобілем позаду. Оскільки в аварії була винна я то я оплатила ремонт автомобіля у який в’їхала. З водієм автомобіля ми розійшлися мирно та без жодних суперечок.

А от на ремонт свого автомобіля мені коштів не хватило. Сестра запропонувала допомогу, оплатити ремонт. Я погодилася, але ще не знала, що на мене чекає.

Софія свого автомобіля не мала, тому інколи брала мій. Але після того, як вона оплатила ремонт, вона напевно подумала, що він уже її та користувалася ним частіше ніж я., не цікавлячись чи можливо в цей момент автомобіль мені потрібний.

Я інколи просто ходила пішки, оскільки навіть не знала де мій автомобіль. Спочатку вона ще питала дозволу, а потім взагалі сіла й поїхала, а я йду позаду.

Я розумію, що вона оплатила ремонт, але ж автомобіль я купила сама та він мій. Я не проти, щоб вона користувалася ним, але в міру.

Ми поговорили та сестра зрозуміла тому тепер питає чи мені зараз не потрібен автомобіль та чи можна взяти. Спочатку ображалася на мене, але тепер зрозуміла мене та більше так не робить. Та завжди попереджає про те, що хоче його взяти. Також планує купити свій автомобіль, я постараюся допомогти їй в цьому та буду дуже рада за неї.

Оцініть статтю
Сестра користується моїм автомобілем більше ніж я сама.