Сестра дружини хоче присвоїти собі мою квартиру.

Міші вже минуло 45 років. Одружений лиш раз, порядний сім’янин, є жінка та двоє дітей.
Окрім того, встиг відкрити свій бізнес і заробити на дім та квартиру, яку спочатку здає, а потім хоче залишити дітям.
Можна сказати що життя вдалося.

Його дружина Аня жила з сестрою в однокімнатній квартирі, потім як вийшла заміж за Мішу, переїхала до нього. Весілля було велике, і все це організував чоловік.
Сестра з чоловіком та з 3 дітьми лишилася там в маленькій тісній квартирі, і постійно жалілася що їм мало місця. Хоча ні вона, ні чоловік не робили нічого, щоб добитися чогось більшого. Краще сидіти й жалітися, ніж працювати.

Аня не працювала, оскільки син був ще маленький, хоча планує після декрету виходити на роботу. Зараз займається домом та дітьми.Оскільки вона часто була вдома, сестра зачастила до неї в гості, зі всіма трьома дітьми. Декілька разів вона знову жалілася на своє життя, чоловіка, квартиру. І пробувала натякнути, може б Міша дозволив їм переїхати у його більшу квартиру.

– У вас є великий дім, багато місця, а ми тіснимося з 3 дітьми в однокімнатній квартирі, – почала сестра. Може ти поговориш з Мішею, все одно йому та квартира не дуже зараз потрібна, а ми б нашу здавали.
– Ти ж розумієш, що це не правильно, – відповіла Аня. Він стільки працював, щоб добитися того, що він має. Чому ти не йдеш на роботу, діти вже підросли? Чому чоловіка не заставляєш більше заробляти?
– Ну він не хоче міняти роботу, йому там подобається, – сказала сестра. А де я знайду зараз роботу, після стількох років декрету?
– Знаєш, хто не хоче, то завжди шукає відмазки. Все можна знайти, потрібне лише бажання.

Ввечері я розповіла про нашу розмову Міші.
– Може ми можемо їм чимось допомогти? – сказала Аня. Вона постійно про одне і теж говорить, ще й до нас приходить майже кожного дня. А я потім маю складати весь гармидер після всіх дітей.
– Аня, ти знаєш скільки я працював, щоб у вас було все що ви хочете, – сказав Міша. А що робить її чоловік? Чому він не знайде кращу роботу? Хай йде до мене на фірму, я ж йому пропонував. А в нього постійно відмазки. Значить так він хоче щось міняти, значить їм так добре. Нехай вони самі розбираються. Вони переїдуть, а потім ще скажуть на них переписати квартиру.
– Що я маю їй сказати? – запитала Аня. Вона зараз образиться.
– Аня, у тебе є своя сім’я. Вистачить її постійно опікати, вона не маленька. Нічого нікому не дістається просто так. Коли вони це зрозуміють, а не будуть шукати безплатних подарунків, тоді й змінять своє життя. А ти туди не лізь.

Сестра Ані не забарилася з візитом, і на наступний день прийшла знову, але вже у повному складі сім’ї. Прийшли з вином, тортом, ніби то просто посидіти в компанії й відпочити.
Але Аня з Мішею то розуміли до чого був цей візит.
І звичайно за бокалом вина зайшла легенько розмова про квартиру. Аня не хотіла нічого казати, тому свою думку висловив Міша. Після цього звичайно гості вже не були такі веселі. Сестра Ані наговорила їй стільки всього, що жінка розплакалася. Вона не розуміла, чому все життя вона їй щось винна.

Гості ображені пішли додому, а Аня з Мішею надіялися, що вони винесуть з цього урок і почнуть змінювати своє життя.

Оцініть статтю
Сестра дружини хоче присвоїти собі мою квартиру.