Самостійність настала рано.

Моя подруга Ліля проживала із батьком, його новою дружиною Оксаною Миколаївною та зведеною сестрою Діаною. Живеться їм не дуже добре: постійні скандали та не справедливість.

Мати Лілі загинула, коли їй було три роки. Після чого вони з батьком залишилися самі. Батько дуже любить Лілю, але перебуваючи на роботі більшу частину часу та не помічає її, та не помічає, що коїться навкруги.

Через чотири роки після смерті мами Лілі, батько одружився з іншою жінкою. Тоді у Лілі появилася зведена сестра та Оксана Миколаївна.  Ще до весілля Оксана Миколаївна ставилася до Лілі, як турботлива та добра жінка. Лілі на той час було сім років. Але таке ставлення зникло відразу же після весілля та появляється тільки тоді, коли батько вдома. А він вдома рідко, адже працює у від’їздах. Він возить людей закордон тому вдома його майже немає. Оксана Миколаївна одружилася з ним заради квартири й щоб у її дочки був батько.

Коли, батько за поріг то Оксана Миколаївна відразу змінювала ставлення до Лілі: змушувала виконувати всі домашні обов’язки, в той час, як її дочка Діана не робила нічого по дому та й сама Оксана Миколаївна теж. Вони могли піти по магазинах чи ще на якісь розваги, поки Ліля прала їхній одяг та готувала їжу.

Батько, коли приходив з роботи давав усі кошти Оксані Миколаївні, щоб купувала продукти та давала дівчатам до школи на харчування, комунальні послуги та могла щось купити собі й обом дівчаткам.

Але Оксана Миколаївна усі кошти витрачала на себе та свою дочку й трішки на продукти. А Лілі нічого. Коли купували одяг то Діані завжди новий, вони регулярно обновляли свій гардероб. А Ліля доношувала старий одяг її сестри.

Потім, коли Лілі настало чотирнадцять років, вона перестала ходити до школи. А влаштувалася на роботу, роздавала флаєри. Щоб мати хоть якісь кошти, вона хотіла піти з цього дому.

Одного дня, Діана помітила, що Ліля відкладає кошти. Та вона та її мати вкрали їх та як завжди купили щось собі.

Тоді Ліля остаточно вирішила піти з дому. З батьком продовжила спілкування, але з Оксаною Миколаївною та її дочкою повністю перервала зв’язок. Та й з батьком рідко, адже його дружині завжди всього було мало й він був змушений працювати на двох роботах. Тільки Ліля просила, щоб він звільнився з другої роботи, але він її не слухав.

Ліля деякий час жила у мене. Потім орендувала квартиру, коли знайшла кращу та перспективнішу роботу. Зараз, уже пройшло десять років та у неї є уже сім’я. Чудовий чоловік та прекрасна маленька донечка.

А батько Лілі розлучився з Оксаною Миколаївною та часто проводить час зі своєю внучкою.

Оцініть статтю
Самостійність настала рано.