Розбиває брудні вікна за порадою мами

Тиждень тому я вирішила зустрітися із своєю сестрою. Вона живе у іншому місті, та через самоізоляцію ніяк не могла із нею побачитись, а цікавих розповідей та пліток з’явилося чимало, і просто необхідно це обговорити між собою.

Я живу із своїм хлопцем у найманій квартирі, а вона вже рік, як заміжня. Ніхто не очікував, що вона перша вийде заміж.

Як тільки вони одружилися, то щодня по телефону я чула, який він романтик, як він про неї турбується, що вона живе, немов у казці і тому подібне.

А тиждень тому, коли я запитала, як у них з Андрієм справи, вона тяжко зітхнула і з тремтячим голосом сказала: «У мене вже ніяких нервів на нього не вистачає». Я була вражена, адже у них була така красива історія кохання.

«Що трапилося?» – із тривогою запитала я.

«Щодня до нас приходить моя свекруха та налаштовує Андрія проти мене. Каже, що я погана господиня, все роблю не так.

Говорить, що коли Андрій був маленьким, то його тато, коли бачив брудні вікно, то одразу їх розбивав. А нещодавно взагалі вчила мене, як правильно прасувати речі, ніби я і без неї не вмію.

Однак, найобразливіше те, що Андрій почав цілком у всьому із нею погоджуватись.

А вчора таке трапилося. Боже…навіть соромно розповісти. Він прийшов п’яний, а вікна я не встигла помити, бо була дуже зайнята на роботі, а як прийшла додому, то одразу кинулась готувати вечерю.

Так він почав розбивати вікна, я ще уламки збирала та нові ж вікна і замовила через Інтернет. А він каже: «Я навчу тебе вікна мити», – розповіла мені сестра.

Я не розумію, чому вона досі із ним, особисто я такого б відношення не терпіла, краще вже зразу забрати речі та подати на розлучення.

Оцініть статтю
Розбиває брудні вікна за порадою мами