Ростислав передумав летіти в подорож.

Є у мене друг Ростислав. Високий брюнет із прекрасним характером. Він є енергійним хлопцем, який завжди на позитиві та з прекрасною харизмою.

У Ростислава багато захоплень: він займається плаванням та грає у баскетбол. А також він любить подорожувати по світу. Побував Ростислав уже в декількох країнах й дізнався багато нового та цікавого.

Ось нещодавно, він збирався летіти в подорож в країну відомою своїми пляжами, морем, кухнею, особливою атмосферою. Він збирався летіти у прекрасну Іспанію.

Й сів він у літак так почалася його подорож. Але під час набору висоти у літака відірвало частину кіля та ще декілька деталей у хвості. Й втратив керування. Та літак почав падати, а Ростислав почав відчувати, як йому не хватає дихання та впав у паніку. Літак розбився й Ростислав відчув, як щось тягне його вверх, він ніби помирає.

А згодом, він прокинувся й це був всього лиш сон. Але після нього, хлопець вирішив, що цього разу не полетить у подорож. Адже, було погане передчуття. Й передумав, вирішив, що наступної пори року полетить кудись, але не зараз.

Ось, як сон може попередити нас про щось й може змінити наш вибір.

Це не одна така історія, коли сон дає передбачення Ростиславу. Одного разу, вранці він мав їхати автобусом в інше місто, по справах. Йому приснився сон, що до добра це не приведе. Але все-таки він вирішив поїхати, він не надав значення своєму сну. Але він випадково запізнився на десять хвилин та не зміг поїхати цим автобусом. А через дві годинки дізнався, що цей автобус попав у аварію й загинуло п’ятеро людей. Після цього, Ростислав надає більше значення своїм снам, адже вони справді можуть щось передбачити.

 

 

Оцініть статтю
Ростислав передумав летіти в подорож.