Ро3бещена дівчинка

Нас з Олексієм чекав важкий день. Йому потрібно було зробити щеплення, а лікарня і все, що з нею пов’язано – це табу для дитини. Вмовити його піти туди – надзвичайно важко.

Літо тільки починалося, а найбільше він його любить через морозиво. От я й вирішила проявити хитрість, і пообіцяла дитині цілий ящик смаколиків, якщо ми проведемо вакцинацію. Це було перше морозиво цього року, та ще й так багато. Син довго сумнівався, але любов до солодощів взяла гору. Похід відбувся, все пройшло успішно. Дорогою додому син вибрав, яке саме морозиво він хоче і ми його купили.

Після обіду Олексій просився на двір – погуляти. З собою він хотів взяти морозиво. Чому б і ні, на вулиці було тепло, та й син заслужив. Ми прийшли на дитячий майданчик. Дітей було, на диво, дуже мало. Улюблена карусель Олексія була вільна. Хлопчик зразу ж побіг до неї і я почала його гойдати.

Незабаром до нас підбігла дівчинка. Вона побачила смаколик у сина і розплакалась. На крик – зразу ж з’явилась мама.

-Златочка, що сталося? Тебе хтось образив?

-Ні, я просто хочу морозиво.

Жінка кинула злісний погляд на мене і пообіцяла купити дитині таке самісіньке. Вони пішли в магазин, що був біля майданчика. На жаль, такого морозива там не продавали, а ні на яке інше капризна дитина не погоджувалась.

-Прийшли сюди зі своїм морозивом! Тільки дітей дражните! Де я тепер маю його шукати! Ви що, не могли в іншому місці його з’їсти? Коли щось купляєте, то потрібно приносити всім дітям або не приносити цього взагалі!

Розлючена мати схопила дитину, яка кричала як несамовита, на руки і пішла геть.

Претензія була не зрозумілою для мене, тому я вирішила не відповідати. Не вважаю це якоюсь проблемою. Цікаво, в дорослому віці вона теж буде хотіти все як у когось? Так і грошей не напасешся! Сама винна, розбестила дитину, тепер і має.

Оцініть статтю
Ро3бещена дівчинка