П’ять свідчень любові вашої киці

Коти, на відміну від собак, є дуже любленими, водночас вони не менше свідчать про свою любов господарям. Їхнє постійне муркотіння, закривання очей – це просто любов. Варто зазначити, що чимало можна зрозуміти і з поведінки кішки. Пропонуємо вам п’ять свідчень любові вашого пухнастого улюбленця до вас.

Кіт завжди зустрічає вас біля дверей. Пам’ятаєте, коли ви приходили злими чи недобрими з роботи? Впевнені, що таких історій вам не бракувало. А ось пухнастик тут як тут. Він мурликає, задирає хвоста вгору і зустрічає свого господаря радісним вітанням.

Кіт повсюди з вами. Часто ви намагались працювати у домашніх умовах. Брали ноутбук і зосереджувались за журнальним столиком, а ось і ваш улюбленець. Застрибне вам на руки і море по коліна, всядеться і тільки мурликає. Це він вас так любить.

Котик мружиться – значить любить. Пам’ятаєте, як котик мружився, коли ви виявляли йому свою любов? Вчені доводять, що такий ефект рівнозначнй котячому поцілунку. Мружиться – значить цілує. Цікаво, але у котів такі вияви є частими.

Кіт кусається – значить приязний. Дуже часто ми повторюємо, що коли чоловік свариться, значить любить. Те саме можна свідчити про котів. Якщо киця гризе все навкруги – це так вона виявляє свою приязнь.

Коли киця приносить дохлу щурятину чи мертвих пташок додому, це означає такий подаруночок. На жаль, кіт наче людина не зможе зробити якогось подарунка, як тільки поприносити непотріб. Але це теж знак любові.

Тому киці – це справжня любов. Вони такі пухнастими – завиваються клубочком чи муркочуть тихо і ніжно, що просто викликають милість. Також кіт є хорошим заспокійливим. Коли господар гладить його, слухає муркотіння, заспокоює свою нервову систему і віддається улюбленцю повністю. Мабуть, так і виглядає обопільна любов.

Оцініть статтю
П’ять свідчень любові вашої киці