Приїзд подруги та дорога піца.

З Авророю я знайома ще зі шкільної парти, та дружимо ми уже довгий час. Раніше вона була дуже хорошою дівчиною, але згодом усе змінилося. Аврора почала використовувати людей та стала неймовірно егоїстичною. Та зараз ми спілкуємося рідше, адже після закінчення школи, я переїхала в інше місто.

Минулого місяця, Аврора приїхала до мене в гості. Ми скучили одна за одною та дуже хотіли зустрітися. Ми домовилися на суботу та я повинна була її зустріти та показати екскурсію по своєму новому місті. Вирішила, що хочу показати усі його кращі сторони в усій красі.

Ось цей день настав…

Приїхала вона ввечері, я зустріла її, замовила нам суші та піцу, на вечерю й тепло прийняла подругу. Коли привезли доставлення, я сама оплатила вартість суми, оскільки подруга в гостях та я вирішила її пригостити. Але тоді я ще не знала, що Аврора сприйме буквально мою гостинність.

Ми прекрасно провели вечір: подивилися фільм та поїли смачну піцу. До речі, Аврорі дуже сподобалася піца та наше місто. Вона була в захваті та у неї виникло бажання теж переїхати сюди. Ми думали, що деякий час вона зможе пожити у мене, а згодом знайде роботу та винайме собі житло.

Наступного дня, я вирішила краще показати своє місто. Оскільки, ввечері ми не встигли подивитися усі місцевості. Цілий день ми розважалися та подорожували по місту за мої кошти. Тому ввечері, коли ми знову замовили піцу, я запропонувала оплатити доставлення двом(на половину).

Вона погодилася, але коли привезли піцу та сказали ціну, вона почала кричати, що це задорого. Та потім, мені постійно казала, що я не економна та витрачаю гроші на вітер. Що можна й вдома зробити піцу, так вийде дешевше. Аврора ще цілий вечір говорила мені про те, що я безвідповідально витрачає гроші та не думаю про майбутнє.

Мені не сподобалося те, що подруга збиралася мене вчити: скільки я повинна витрачати та взагалі, що я маю робити. Після цього ми посварилися та вона поїхала додому. Аврора ніколи не бажала знаходити компроміси, а завжди хотіла щоб усе було за її правилами та принципами.

Я розумію, що можливо їй не подобається мій стиль життя, але ж це не дає їй права вказувати, що я повинна робити. Я сподіваюся, що вона змінить своє ставлення до мене та не буде більше мені вказувати. Адже, я б хотіла продовжити наше спілкування. Тому, що Аврора справді хороша та весела подруга. Але на жаль нам не судилося продовжити наше спілкування.

Оцініть статтю
Приїзд подруги та дорога піца.