Прибрала у квартирі сина, а він розсердився.

У мене є двоє дітей: старший син й молодша донька. Дівчинка проживає зі мною та відвідує школу. А старший син уже проживає окремо, в іншому місті. Артем орендує квартиру та навчається в університеті.

Одних вихідних, ми з донькою приїхали до Артема на екскурсію по красивому місті. Ми приїхали у п’ятницю, а назад збиралися у неділю. Мій любий синочок прийняв нас з теплотою та з щирою радістю.

Ми погуляли по деяких вулицях, а наступного дня ми збиралися відвідати багато цікавих місць. В суботу вранці, Артем пішов у справах, на годинку й ми залишилися самі. Я подумала, що можна зробити щось приємне синові й прибралася у його квартирі, навела чистоту та порядок.

Коли Артем прийшов та побачив, що я прибрала квартиру, то розсердився й попросив щоб я більше у ній не прибирала. Я не зрозуміла, що в цьому поганого й чому син засмутився. Але вирішила не розпитувати, щоб не підливати масла у вогонь.

Протягом дня, ми все-таки примирилися й син більше не ображався. Але я так і не знаю, чому він розсердився.
Але загалом, екскурсія нам дуже сподобалася та наступного дня ми з донькою поїхали додому. Звичайно, не проти були б залишитися, але донька повинна була йти до школи й ми були змушені повернутися.

Оцініть статтю
Прибрала у квартирі сина, а він розсердився.