Проміняла дитину на солодке життя

Марина з Олександром одружилися на третьому курсі університету. Вони були одногрупниками. Юнацькі амбіції взяли гору, молоді люди вирішили, що кохання в них навіки. Дівчина ледь встигла скласти випускні іспити і народила сина. Чоловік змушений був влаштуватись на нічні зміни, аби утримувати сім’ю, йому було по-своєму не легко. Коли навчання закінчилось, хлопець знайшов ще й другу роботу – за спеціальністю. Сім’я збільшилася, а грошей не вистачало. Марина не звикла так жити, що б на всьому економити, тому довго не чекала і вирішила розлучитись. Олександр всіма силами намагався зберегти стосунки, але не вдалось.

Жінка чомусь не вітала зустрічей тата з сином, хоча Матвійко тягнувся до батька, та й останній дуже любив дитину.Сашко через правоохоронні органи добився регулярних зустрічей з Матвійком, але Марина різними шляхами цьому перешкоджала, часто налаштовувала сина негативно що до батька. Дійшло до того, що хлопчик чомусь боявся власного тата, хоча той був настирливим і різними способами намагався завоювати прихильність дитини. Як то кажуть, насильно милим не будеш, -якийсь час Сашко лише виплачував аліменти і не приїжджав до сина. Він був дуже засмучений через ситуацію, що склалася.

В цей нелегкий момент, чоловіка підтримала одинока сусідка – Аліна. Вона нещодавно переїхала . Відносини зав’язались та розвивались швидко. За пів року пара одружилась.

Марина також не втрачала часу, скористалася послугами агентства знайомств і закрутила роман з заморським бізнесменом. Гроші – це те, чого їй завжди бракувало, тому такий поворот був очікуваним. Чоловіку красуня припала до душі, але одна проблема – він не хотів виховувати чужу дитину і заявив їй про те прямо. Жінка довго не роздумувала, почала налаштовувати хлопця в іншу сторону – тепер батько був хорошим, бо їй так потрібно.

Олександр дуже зрадів, що син до нього потягнувся. Нова дружина також з розумінням ставилась до дитини, швидко знайшла з Матвієм спільну мову. За кілька місяців хитра колишня заявила: «Ви так гарно ладнаєте, хлопчику потрібен батько, я не зможу дати йому чоловічого виховання, то може ви всиновите Матвія? Я вже достатньо часу вклала в його виховання, тепер твоя черга, а я буду влаштовувати власне щастя.»

Сашко був радий нарешті виховувати власну дитину, Аліна також позитивно сприйняла таку пропозицію. Єдине, що викликало обурення, це до краю огидна меркантильність, яку переслідувала колишня дружина. Отож, про Марину й досі немає новин, а Матвійко чекає на появу сестрички.

Оцініть статтю
Проміняла дитину на солодке життя