Посварився із мамою через надмірну турботу.

Уже другий рік, я проживаю в іншому місті в орендованій квартирі. Я вступив в університет та тепер не живу з батьками. Вони турботливі та хороші, на яких завжди можу розраховувати. Але інколи їхньої уваги та турботи забагато у моєму житті. Я був би не проти якби вони думали не лише про мене, а й про себе. А то здається так, що вони стараються для мене зі всіх сил, а задля свого комфорту вони не роблять нічого.

Нещодавно, до мене приїхала мати. Подивитися на цікаве місто, відвідати мене та вирішила залишитися на вихідні. Також, з нею приїхала моя молодша, розумна та красива сестра.

Моя мама хороша та неймовірно красива жінка, яка готова зробити усе для нас з сестрою. Я її дуже люблю та вдячний за все.

Я їх зустрів, показав декілька цікавих місцевостей. Ми пішли у підземний акваріум, також я показав їм культуру нашого міста, зайшли у місцевий замок, а також погуляли по красивому парку. А згодом пішли ми до квартири.

Вранці наступного дня, я пішов у справах в університет, а потім ми планували піти у більярдний клуб та місцеве кафе яким славиться усе наше місто.

Коли я відчинив двері то побачив, що мама перемила мені всю квартиру, але ж я не просив.
Помити справа одне, але вона переставила деякі предмети та після цього я не знав де і що лежить.

А також я хотів, щоб мама приїхала відпочити, погуляти, подивитися на краєвиди, а не займатися прибиранням квартири. Я не хотів, щоб вона робила те, що я повинен зробити сам.

Я попросив її, щоб вона більше не прибирала та нічого не переставляла. Якщо потрібно буде поприбирати, то я сам це зроблю.

Мама засмутилася, але згодом образи відійшли в сторону та ми помирилися.
Я розумію, що вона любить порядок та чистоту. Але я не хочу, щоб мої речі переставляли, адже мені зручно так, як я їх поставив.

Ми дійшли спільної думки й тепер мама без мого відома не прибирає та не чіпає мої речі. А загалом, мамі та сестрі сподобалося моє місто та затишна квартира. Але на жаль, наступного дня їм довелося поїхати. Адже Аліні потрібно до школи, а мамі на роботу. Я був дуже щасливим через те, що вони приїхали та ми провели цікаво час.

Наступного разу, коли моя сім’я знову приїхала навідати мене, то уже відпочивали, а не працювали. А сестричка взагалі змушувала мене її привітно прийняти у гостях. Я вдячний батькам, що ми все-таки дійшли до спільної згоди та тепер суперечок стало у рази менше.

Оцініть статтю
Посварився із мамою через надмірну турботу.