Помилкове одруження Тараса

Тарас у школі дружив тільки з хорошими хлопцями. В університеті вибрав різносторонню спеціальність – програмування. Був відмінником, отримував підвищену стипендію. Гроші відкладав на майбутнє, але їх вистачало на квартиру, тому жив там.

Хлопець підтримував себе у хорошій формі, був добре одягнений та зачесаний. Батько вчив його поводити себе достойно та обирати талановиту, розумну наречену. Сам він вдало одружився, вони з дружиною побудували кар’єру і перебували на високих посадах у місті. У них були не абиякі зарплати, машина, квартира та дача.

В кінці третього курсу Тарас з друзями пішов на літню дискотеку. Хлопець там зустрів двох дівчат молодшого курсу, яким він подобався. Дівчата почали сперечатися між собою, хто більш гідний Тараса. Перемогла Катерина.

Вона була з простої сім’ї, працьовита, розумна та весела. Тарас її знав ще зі школи. У молодших класах вона йому навіть подобалася. Та й зараз симпатія залишилася тією, що й була. До кінця першого місяця канікул було ще 5 днів, Тарас частенько бачився з Катериною та робив їй милі подарунки. Вони любили гуляти по парку або в лісі, насолоджуватися природою.

Другу дівчину, якій подобався Тарас, звали Олександра. Вона не відставала від своєї суперниці, також часто з ним бачилася, запрошувала його у дорогі ресторани та кафе. Навіть оплачувала їх рахунок, щоб справити враження. Олександра була із заможної сім’ї. Після навчання в університеті для неї вже було виділено високу посаду.

На літні канікули Тарас збирався до батьків. Катерина подарувала йому саморобний браслет. Олександра презентувала дорогі парфуми. Ще й запитала у хлопця чи не хоче він вже познайомити її з батьками. Тарас був здивований такому бажанню дівчини, тому вирішив спочатку спитати поради у батьків.

Мама з татом сказали не квапитися й почекати, адже він ще молодий та й дівчаткам тільки по 18 років. Тарас погодився з ними.

Він поговорив з дівчатами, сказав, що хоче з ними краще познайомитися. Катерина сильно образилася на хлопця, бо вони вже знайомі давно. А Олександра відреагувала спокійно та продовжила діяти.

Тарас сумував за Катериною, йому не вистачало її милого сміху та усмішки. Спільні друзі говорили йому, що дівчина закрилася в собі. Катерина навчалася на філософа, цікавилася людським життям.

Так минув час. Тарас так і нічого не вирішив. Тато однозначно сказав, що треба обирати Олександру. Він вважав, що робота філософа не дасть ніякого розвитку в сумісній кар’єрі.

Тарас погодився з ним, він вже звик до Олександри, познайомився з її батьками, вони дали добро на шлюб. Було багато гостей, особливо зі сторони нареченої, які зробили неймовірні подарунки для них.

Минуло три роки після весілля. Життя просто чарівне: робота, дім, відпочинок за кордоном кожне літо, дорога машина. Все є, чого ще можна бажати? Батьки хочуть вже онуків, а Тарас помітив, що його дружина почала від нього віддалятися. Одну Олександру все влаштовувало, та й дітей зовсім не хотіла.

Одного дня, прогулюючись по парку, Тарас зустрів Катерину. Він був їй радий та запропонував піти у кафе. Вони довго розмовляли про те, як їхнє життя склалося після останньої зустрічі. В якийсь момент Тарас подумав, що даремно тоді погодився з батьками з приводу весілля. І дійсно, даремно, бо Катерина розповіла йому, що вже як 4 роки його дружина йому зраджує. Та ще й вагітна від іншого чоловіка.

Тарас був у відчаї, але знайшов сили, щоб поговорити з Олександрою. Дівчина зізналася, сказала, що вже на 2 місяці вагітності, але старанно приховувала це від Тараса. У той же день хлопець вирішив негайно залишити Олександру. Він бачив в її очах, з яким трепетом вона кохає, але не його.

На наступний день Тарас порадився з батьками. Вони були шоковані, почувши таку новину й вирішили трішки допомогти синові. Вони організували зустріч для Тараса з Катериною. Хлопець знав як сильно дівчина любить дивитися на зорі. Тому, поговоривши з її батьками, вирішили привезти до повітряних шарів.

Це було дивовижно, неймовірно. Катерина зовсім не очікувала, що зустріне там Тараса. Вона без сумніву зрозуміла, що хлопець все ж таки обрав її.

Після останньої зустрічі Катерина звісно зайнялася собою. Вона старанно вчилася та її помітила дуже популярна наукова компанія, де вона стала доктором філософії, дуже потрібною людиною. Тим самим вона довела батькові Тараса, що така професія, як доктор філософії зможе принести хороший прибуток в кар’єру. Паралельно, вона зі сторони стежила за життям Тараса та випадково дізналася від Олександри, що вона йому зраджує. Тоді Катерина вирішила розповісти всю правду Тарасові.

Вона дійсно вірила, що їм випала доля бути разом.

 

Оцініть статтю
Помилкове одруження Тараса