Помітивши, що Сергій дуже багато часу сидить у своєму телефоні, Марія задумалася про те, що він їй зраджує та вирішила це перевірити

Ці люди познайомилися ще в школі. Сергій навчався в одинадцятому класі, а Маша – в десятому. Сергій був буквально зачарований дівчиною. Говорили їм, що їхнє кохання не довго триватиме, але вони змогли дожити до весілля й до першої вагітності Маші.

Сергію вона сподобалася тим, що вона може бути одночасно тихою, скромною та веселою, завзятою людиною, підтримка й турбота теж завжди були при ній в потрібний момент. А Марію хлопець зачепив своєю мужністю, що він в змозі допомогти розв’язати якусь проблему, не дивлячись на те, яка вона за обсягом.

Через рік, після народження хлопчика, якого назвали Матвієм, народилася чарівна дівчинка, Устина. Батьки дуже сильно любили своїх дітей. Заради того, щоб вони практично ні в чому не мали потреби, Маша працювала на двох роботах, а Сергій частенько їздив у відрядження, але зате дохід збільшувався та пізніше його підвищили на посаді.

Чоловік Марії й не встиг помітити, як вона перестала виконувати практично всі домашні обов’язки. Раніше він міг приїхати у чистий будинок, де є смачна приготована їжа. А зараз Маша й не прибирається, замовляє завжди доставлення готової їжі. Та і слова підтримки вона перестала говорити. Сам би він й радий замість неї це все робити, тільки на роботі багато чого від нього вимагають.

З кожним днем Сергійко все частіше починає розуміти, що через таку велику кількість роботи їх любов згасає. Вони навіть насилу приділяють увагу своїм дітям.

Чоловікові так не вистачає того часу, коли Марія ще не працювала на другій роботі. Тоді він міг годинами слухати від неї, як вона пишається тим, що її чоловік робить заради сім’ї.

А ось Марія своєю чергою вже давно помітила, що Сергій засиджується у своєму телефоні, коли приїжджає з роботи. Було навіть так, що він, як це було завжди, не привітав її поцілунком в щоку, не обійняв її.

– Це вже схоже на те, ніби у нього хтось з’явився…

Бідна жінка до кінця не хотіла вірити в те, про що здогадувалася. Але інтерес узяв гору та вона вирішила, що просто зобов’язана знати правду. У момент, коли Сергій вийшов на балкон та залишив телефон на ліжку, Маша почала перевіряти повідомлення.

Те, що вона побачила, привело у шок. Чоловік протягом пів року спілкується з його колишньою однокласницею Євгенією.

Марія згадала, що Женя досі вільна жінка, хоча була ще тією красунею у всій школі. А ще вона у відкриту загравала з Сергієм, навіть після їх випуску.

«Все, що ти робиш – не дарма. Ти дивовижна людина, справлявся з чим завгодно та з цим впораєшся…»

Дружина Сергія навіть задумалася про те, що незабаром він піде до Жені.

Вона намагалася не заплакати, але й не хотіла здаватися. Зібравши всі сили в кулак, Маша вирішила почати діяти.

На наступний день встала раненько, приготувала сніданок. У Сергія якраз був вихідний, тому це було великим шансом для його дружини все виправити.

Чоловік був приємно здивований. Але коли Маша сказала про те, що їм зараз треба дещо обговорити, у нього спала посмішка та він задумався:

«- Невже вона мені скаже про те, що йде від мене, а сніданком згладила кути.»

Але він помилився, дружина вибачилася перед ним. Їй дуже шкода, що через роботу у них не виходило хоча б одним словом обмовитися.

– Я тебе дуже люблю. Ти для мене завжди будеш найкращою та коханою людиною на Землі.

З того вечора вони домовилися обговорювати всі дрібниці, які хвилюють, незалежно від їх зайнятості. Хоча б десять хвилин можна цьому приділити, як і своїм діткам. Марії було дуже соромно перед своїм чоловіком, що полізла в його телефон, а також за те, що мало підтримувала, адже чоловікам це теж важливо чути.

До речі кажучи, листування з Євгенією було все ж не спроста розпочато. Вона працює зараз психологом й тому Сергій вирішив звернутися до неї за допомогою, щоб не починати даремно сварку. Ну і так, як Євгенія знала його не гірше Маші, вона намагалася підтримувати його.

Женя це робила не для того, щоб зруйнувати їхню родину, вона розуміла на скільки сильно ця пара кохає один одного.

– Ти дивовижна людина, справлявся з чим завгодно та з цим впораєшся, – так, це дійсно було в листуванні. Але вона не мала на увазі розлучення: – дай їй час. Маша теж, як і ти, дуже зайнята роботою, але я впевнена, що вона тобою неймовірно сильно дорожить.

Оцініть статтю
Помітивши, що Сергій дуже багато часу сидить у своєму телефоні, Марія задумалася про те, що він їй зраджує та вирішила це перевірити