Подруга залишилася одна з дитиною на руках.

Десять років тому, Наталя познайомилася із чоловіком, який їй дуже сподобався. Євген турботливо відносився до Наталі, завжди робив різні сюрпризи, підтримував та повністю проявляв у свої почуття.

Наталя по-справжньому закохалася у Євгена та хотіла прожити з ним усе життя. Адже з ним вона відчувала себе щасливо.

Згодом почали вони зустрічатися. Вони були доволі хорошою парою. Він веселий, турботливий та щирий. А вона мила, розумна та теж дуже щира та весела.

Вони разом робили усе. Мали спільні хобі, подорожували разом та завжди допомагали одне одному.

Зустрічалися вони уже два роки й Наталя дізналася, що вагітна. Обоє були безмежно раді.

Місяць перед родами, Євген загинув в автокатастрофі. Це було боляче для Наталії, але вона вирішила, що буде жити для своєї донечки й зробить усе, щоб вони були щасливі.

Наталя народила маленьку, красиву дівчинку Тетяну. Усі були раді народженню малечі. Окрім батька Наталі. Він вважав, що це зайві клопоти на такі молоді плечі його дочки. Й хотів, щоб Наталя покинула свою донечку.

Наталя звичайно, що не погодилася з його думку. Після виписки вона не пішла до батьків, адже знала, що її там чекає. А з Євгеном вони орендували квартиру, на яку у неї на даний час коштів не було.

Тому вона прийшла до мене на деякий час. Я живу сама та була дуже рада хорошим сусідам, тим паче, що Наталя моя подруга, а її донечка просто ангелочок, як же тут відмовити.

Через рік, Наталя знайшла роботу, а Тетяну водила в дитсадок. Ми продовжували жити разом, адже разом цікавіше та веселіше.

Через три роки Наталя познайомилася із чоловіком Романом й у них зав’язалися стосунки. Правда, Наталя спочатку вагалася, оскільки ще думала про Євгена. Але потрібно жити дальше й думаю, що Євген безмежно радий її щастю.

Через деякий час Роман та Наталя одружилися. Роман є хорошим чоловіком та турботливим вітчимом, який заміняє Тетяні батька.
Також через рік у них народився прекрасний хлопчик.

Тепер у них хороша велика та дружня сім’я. Я безмежно рада за них.

Зараз Тетяні уже сім років, вона слухняна та чемна дівчинка. Займається танцями та дуже любить малювати. Також часто грається зі своїм молодшим братиком, якого теж дуже любить. Також, вона знає про Євгена й любить його, хоча він не поруч. Наталя інколи розказує своїй донечці цікаві історії про її батька.

Оцініть статтю
Подруга залишилася одна з дитиною на руках.