Подруга забезпечує дорослу доньку та молодшого сина.

У моєї подруги Наталі є двоє дітей. Молодшому сину дванадцять років, а старшій доньці Лілі, уже двадцять три роки.

Ще із шкільної парти Наталя була відповідальною особою та завжди прагнула до ідеалу. Вона завжди розуміла та знала чого вона хоче в цьому житті та для чого їй потрібно старатися. А от її старша донька зовсім не схожа на матір.

Ліля уже закінчила університет та шукає роботу. Навчалася вона на юриста, але з пошуком вакансії не поспішала. Та уже цілий рік не може знайти нічого. Звичайно її можна зрозуміти, містечко маленьке й тут хорошого робочого місця легко не знайдеш.

Лілю забезпечувала її мама та давала кошти на усі її забаганки. Але Наталя не могла вічність піклуватися про доньку, адже у неї ще був син. Йому теж потрібен одяг, особисті речі та ще на оплату за навчання, потрібно відкласти.

Дівчина була егоїстичною та зовсім не переймалася про інших. Кожного тижня, вона ходила на шопінг та ходила тільки в брендових речах. А те, що її мати уже третій рік ходить в одних джинсах, їй було все одно.

Наталя уже з нетерпінням чекала поки її донька знайде роботу. Подруга була не проти допомагати Лілі, але ж не повністю забезпечувати. Адже, вона не єдина її донька. У неї був син, якому теж потрібні були речі, якісь іграшки, любов та турботу. Адже, Наталя так старанно працювала для дочки, що у неї не вистачало часу на іншу свою дитину.

А хитра дівчина казала, що шукає роботу, а насправді байдикувала та розважалася. Ліля зовсім не думала про матір та про свого молодшого брата, вона любила лише себе та зовсім не хотіла старатися для оточуючих та вона навіть для себе не намагалася щось зробити.

Одного разу, Наталя зустріла доньку у місті. В той час Ліля йшла у новенькій сукні, яка коштує половину зарплати подруги. Наталя розсердилася та перестала матеріально допомагати доньці. Після цього, дівчина знайшла роботу, всього лиш через тиждень.

Через деякий час, коли донька зрозуміла, як важко заробляються кошти, то попросила вибачення у матері за те що не цінувала її працю та турботу.

Тепер Наталя спокійно виховує свого молодшого сина, а Ліля інколи допомагає їй.

Оцініть статтю
Подруга забезпечує дорослу доньку та молодшого сина.