Подруга, яка завжди просить позичити гроші.

З Іриною я знайома уже декілька років. Вона бунтарка та любить весело проводити час. Завжди шумні вечірки, стильний одяг та постійні проблеми — це про неї. Ірина живе сьогоднішнім днем та зовсім не думає про майбутнє.

Навчається вона на четвертому курсі, тому ще не працює, а усе оплачують її батьки. Усі гроші які вони їй дають, вона витрачає за лічені години, а потім в усіх позичає, а повертає рідко. Ми інколи уже просто забуваємо, адже це не дуже великі суми.

У Ірини доволі суворі батьки, але це не заважає їй бешкетувати. Хоча вона іноді переживає, що вони скажуть.

Нещодавно, вона таємно взяла автомобіль свого батька й поїхала в клуб. Ірина так робить уже не вперше, але такого кінця історії ще не було.

Коли подруга поверталася із клубу, уже трішки п’яною, вона попала у не велику аварію. З дівчиною все добре, а от на машині є декілька подряпин та вм’ятина.

Батькам вона не могла розповісти, вони б дізналися, що вона таємно взяла автомобіль та ще побила. Потім, вона попросила у нас грошей на ремонт, але таких коштів у нас не було. Й до неї прийшла чудова ідея, щоб я взяла кредит. Я звичайно відмовила.

Після цього, Ірина образилася й тепер не спілкується зі мною. А як вона виправила ситуацію, не відомо. Думаю, все-таки розповіла батькам.

Я звичайно розумію, що друзям потрібно допомагати. Але брати кредит для безвідповідальної дівчини, яка не факт що поверне ці кошти, я не збиралася. Я могла підтримати, могла знайти хорошого майстра, але не брати кредит.

Оцініть статтю
Подруга, яка завжди просить позичити гроші.