Подруга вирішила завести хом’яка.

У подруги Вікторії є донька, яка мріяла про домашню тваринку, а саме про хом’ячка. От Вікторія вирішила зробити сюрприз маленькій красуні.

Купила домашнього улюбленця та назвали вони його – “Том”. Також, придбали для нього клітку з будиночком, колесо та спеціальний зерновий корм. А згодом, ще декілька іграшок для їхнього, чудового улюбленця.

Розказувала подруга, що Аліна дуже полюбила Тома, а він її. Йому дуже подобається, коли вони пригощають його різними смаколиками: різними горіхами та печивом.

Том є милим та маленьким, але зате дуже спритним та енергійним. А ще він полюбляє твердий сир та банан.

Вікторія спочатку не хотіла, щоб хом’ячок жив з ними, але заради доньки погодилася. А найголовніше те, що вона не пошкодувала про свій вибір та по-справжньому полюбила Тома.

Тепер ця мила та пухнаста тваринка приносить море емоцій їхній сім’ї. За ним цікаво спостерігати, а ігри з ним бувають смішними та завжди підіймають настрій.

Мій син теж хоче такого пухнастика, але я проти. Адже, щоб доглядати за цим звірком потрібно розуміти усю відповідальність тому, що для них потрібний особливий догляд. А я на роботі, а синочок ще замалий. Тому ми вирішили завести маленького котика.

 

Оцініть статтю
Подруга вирішила завести хом’яка.