Подруга не захотіла стосунків на відстані.

Денис та Валерія зустрічалися ще зі шкільної парти. Навчалися вони в одному класі та покохали одне одного. У них були романтичні та щирі стосунки.

Уже пройшло декілька років й пара вирішила одружитися. Мама хлопця була дуже рада майбутній невістці. Батьки дівчини теж тепло прийняли хлопця й бажали парі взаємного щастя та злагоди.

Як на мій погляд, вони були чудовою парою. Денис відповідальний та веселий, а Валерія мила та розумна. У них схожі інтереси та в обох великі плани на майбутнє.

От хлопець вирішив поїхати в іншу країну, щоб заробити кошти на весілля, на їхню подорож та хотів ще дозбирати грошей на новий автомобіль. Він мав роботу в Україні, але тут стільки не заробиш, як в Польщі.

Його кохана була проти, адже з ним поїхати не могла, через роботу. А відпускати самого не хотіла. Вона переживала, що на відстані вони зрозуміють, що не хочуть бути одне з одним. Подруга боялася, що у неї зникнуть почуття. Й вона просила, щоб коханий залишився.

Але це було остаточне рішення Дениса, адже він не хотів руйнувати свої плани. А Валерія не хотіла покидати перспективну роботу та чекати. Пара так і не дійшла спільної згоди та вони розсталися.

Уже пройшло декілька років…

Валерія познайомилася з молодим чоловіком, який працює з нею в офісі й тепер вона зустрічається з ним. У них схожі плани на майбутнє, тому не виникає суперечок, але таких почуттів, як були з Денисом, на жаль немає.

А Денис таки поїхав та купив собі те чого він так довго хотів. У Польщі він познайомився із Поліною й тепер у них маленький, хоробрий син.

Оцініть статтю
Подруга не захотіла стосунків на відстані.