Подруга мала сумніви, щодо вірності її невістки.

Є у мене подруга Катерина. У неї є прекрасна родина: хоробрий син, красива невістка та чудова внучка. Катерина є занадто турботливою мамою та завжди намагається допомагати синові із його особистим життя. От її невістка їй зовсім не подобається та вона завжди думає, що Каміла не варта її сина.

Олег та Каміла живуть душа в душу. Завжди проводять час разом, мають спільні хобі та часто подорожують. Син подруги дуже любить свою донечку. Вони намагаються не сперечатися із Катериною, але не завжди у них це виходить.

А от Катерина сумнівається, що Мілана є донькою її сина. Та при кожній суперечці, вона завжди каже, що дівчинка не його донька. Та постійно підозрює Камілу у зраді. На мою думку, їй просто не подобається ця дівчина, а усе інші це всього лиш пошук причин її не любити.

Катерина завжди була проти їхніх стосунків, їй ще ніколи ніхто не подобався із дівчат її сина. Вона вважає, що у Олега повинна бути гідна дружина.

Але хлопець, не звертає увагу на слова матері. Адже по-справжньому кохає та цінує свою дружину й ніколи не сумнівається в її вірності. Олег довгий час добивався своєї коханої та не хоче так легко її втратити.

Потім я порадила подрузі, зробити тест ДНК. Щоб вона перестала сумніватися та прийняла свою внучку. Катерина взяла трішки волосся із гребінця внучки та з подушки сина й щасливо зробила тест.

Настав інтригуючий момент, подруга вирішила відкрити цей конверт перед сином та невісткою щоб довести, що вона права й дівчинка не є донькою її сина.  Але тест показав, що Міланочка на 99.9% його кровинка.

Катерина попросила вибачення у Каміли та Олега за різні перевірки, тести та за сумніви. Пара їй пробачила та тепер їхнє спілкування стало кращим й приємнішим.

Оцініть статтю
Подруга мала сумніви, щодо вірності її невістки.