Після важкої хвороби матері сестра з братом живуть як кішка із собакою

Аня та Максим рідні брат із сестрою, причому Аня на 4 роки старша. З дитинства один для одного були кращими друзями. Ходили до одного дитячого садочку, потім до школи. Максим, хоч і молодший, та завжди захищав сестру, коли було потрібно.

Так і виросли. Обоє завели сім’ї. Аня переїхала з чоловіком до іншого міста, а Максим залишився жити у двокімнатній квартирі із матір’ю. Все було добре, якби не одне але.

Матері виповнилось 70, після чого почались проблеми зі здоров’ям. Спочатку був інсульт, а через кілька років розвинулась важка стадія хвороби Альцгеймера. Довелося постійно доглядати за матір’ю, адже їй у будь-який момент могло стати гірше

Брат із сестрою домовились, що доглядатиме за матір’ю дружина Максима, адже вона зараз постійно вдома після народження первістка. Анна кожного тижня передавала гроші для матері, оскільки не могла часто приїжджати: далека дорога, вдома багато роботи, діти чекають.

Раз на місяць Анна з чоловіком навідувались до матері. Привозили продукти, необхідні ліки, гроші. Такий спосіб життя усіх задовольняв, аж доки дружина Максима не вирішила виходити на роботу.

– Дружині вже набридло постійно сидіти вдома. Ми записали сина до садочка, тому обоє хочемо працювати. А ти б хоч місяць пожила з нами та доглядала за мамою. Врешті решт мама і твоя теж.

– Я також не сиджу без діла. Троє дітей треба якось годувати. Роботу покинути не можу, адже нещодавно отримала підвищення. Шкода втратити те, чого роками прагнула. Я ж вам фінансово допомагаю допомагаю, продуктами. Не можу покинути сім’ю.

Зійшлися на тому, що жінка взяла на роботі оплачувану відпустку на кілька тижнів та поїхала до матері. Складно було так жити, адже її чоловік ледве давав ради один із дітьми, а покинути роботу не міг. Із дружиною брата відносини зіпсувались, дві господині не завжди могли дійти спільного рішення проблем, почались сварки. Тому після закінчення відпустки Анна повернулась до своєї сім’ї. Тоді остаточно вирішила, що не може доглядати за матір’ю. Такі обставини.

Обговорювали з братом варіант переїхати Анні з чоловіком та дітьми до квартири матері. Але дві сім’ї у двокімнатній квартирі не вживуться. Одна з кімнат була мамина. Місця мало, дітей багато.

Одноголосно вирішили не наймати доглядальницю, бо боялись чужої людини біля матері.

Що робити у цій ситуації ніхто не знає.

Оцініть статтю
Після важкої хвороби матері сестра з братом живуть як кішка із собакою