Після того, як продали будинок бабусі, я вирішила частину грошей відкласти на лікування батька, а частину – на подарунок сестрі. Але що батько відмовлявся від такого внеску грошей, що сестра не хотіла, щоб ми витрачалися

У мене є молодша сестра, їй скоро виповниться тридцять років. З цього приводу Тетяна вирішила приїхати до нас у гості, в рідне селище, де ми разом виросли та де я живу донині. Наш батько тяжко захворів, а мама сама не справляється, я вирішила за власною ініціативою їй допомагати.

Після закінчення школи моя сестра надійшла у міський коледж, пізніше вона там же ж залишилася жити, тому що знайшла собі хорошого хлопця. Танька як закінчила коледж, так відразу вискочила заміж. Ніхто з нас не був проти, вік їй дозволяв це зробити, та й Павло з дуже хорошого боку себе показав, що наша сім’я повністю довірила нашу зірочку йому. А я залишилася вдовою з донькою на руках. Не скаржуся на життя, мене все влаштовує.

Нещодавно продали бабусин будинок, суму за нього отримали не маленьку, адже він зовсім як новий. Вирішила я поділити гроші, одну половину витратимо на ліки батькові, а за другу подарунок купимо Тані, все-таки день народження, треба порадувати якось іменинницю.

Як тільки батько дізнався про те, що половину суми я хочу залишити на його лікування, так він одразу ж почав відмовлятися від цього:

– Ви що, думаєте я сам не впораюся з цією хворобою? Та я живіший за всіх живих буду, – не замовкав він.

По суті воно так і є, наш тато з дитинства дуже міцний чоловік, але на старості років все одно організм слабшає.

– Краще всю суму віддайте Тані. Або самі собі чогось купите. Я сам впораюся, – наполягав батько.

Звичайно ж ми з мамою сховали частину грошей від нього, щоб більше не бурчав. А ось подарунок купити ми вагалися, адже у моєї сестри й так все є, чого їй ще бажати?

На жаль, тато не вижив. Ми всі дуже сподівалися, що все обійдеться, але його не стало прямо перед днем народження Тетяни. Та частина грошей, яку я ховала, пішла на пoxopoн, а другу ми з мамою, як і раніше, хотіли залишити для моєї сестри.

Але вона не захотіла, щоб ми ось так витрачалися. Їй справді нічого не бракує, у неї є буквально все. Паша забезпечив її життя сповна, та й сама Таня заробляє немалі гроші.

Я, звичайно, не проти зайвої суми, але якось не добре виходить, що всі гроші, вторговані за будинок бабусі, дісталися тільки мені. Хотілося порадувати сестру, зробити приємно. Хоча з іншого боку, тепер у мене є можливість купити машину, щоб вільно возити свою дочку до школи.

День народження відсвяткували скромно, приїхало багато родичів. До речі, в цей же день Поля нам повідомила радісну новину. Вони з чоловіком вже чекають другу дитину.

Цьому, звичайно, був би дуже радий наш тато, адже він дуже сильно хотів стати дідусем. А без подарунків не обійшлося, тітка Надя та дядько Федір подарували Поліні гарний набір постільної білизни й нову мікрохвильовку. Звісно, сестра зраділа таким подарункам, адже вони були обрані дуже ретельно, знаючи тітку й дядька.

Оцініть статтю
Після того, як продали будинок бабусі, я вирішила частину грошей відкласти на лікування батька, а частину – на подарунок сестрі. Але що батько відмовлявся від такого внеску грошей, що сестра не хотіла, щоб ми витрачалися