ПІСЛЯ ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ З ДМИТРОМ МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ЩО Я ЗУСТРІЛА СПОРІДНЕНУ ДУШУ. А ЗАРАЗ ВІН ВИМАГАЄ ВИКРЕСЛИТИ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ З ГРАФИ БАТЬКО У СВІДОЦТВІ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДОНЬКИ

З Дмитром нас познайомили друзі. Стосунки наші розвивалися досить швидко і легко, наче справді дві половинки зустрілися. Мали спільні інтереси, вдвох нам було цікаво і на вечірці, і самим удома. Майже одразу, за його ініціативою, почали жити разом. А через деякий час я завагітніла. Коли я повідомила цю новину коханому, він відреагував зовсім не так як я очікувала, хоч сама я теж вагітніти не планувала.

Потім Дмитро зробив мені пропозицію, і я погодилася. Але заяву до рагсу ми так і не віднесли. Коли вже я почала наполягати, то майбутній чоловік зізнався, що немає коштів на пишну церемонію. Весілля відгуляли у родинному колі, допомогли все організувати мої батьки.

Дмитро почав якось від мене віддалятись і змінюватись, у нього почалися проблеми з роботою, відповідно й з грошима, а мені потрібні були піклування і спокій. Крім того, мені довелося самій сплачувати за необхідні дослідження, вітаміни, аналізи. Гроші, які нам подарували на весілля, чоловік забрав і сказав, що поклав у банк. У нас почалися сварки майже кожен день. Коли я поставила питання, що треба придбати нашій майбутній дитині необхідні речі, ”придане”, то чоловік відповів, що у нього грошей немає, а для цього я отримала передродові кошти.  Це стало останньою краплею і я переїхала до батьків.

Чоловік не телефонував, ні чим не цікавився. На пологах я була з мамою. Після народження донечки я поїхала до Дмитра, хотіла показати йому доньку, налагодити стосунки. Але він влаштував жахливий скандал, кричав, що я його зраджувала, що це не його дитина, що він подає на розлучення. Я взагалі не розуміла, що відбувається і чому так змінився мій коханий.

Суд відмовив нам у розлученні, тому що у нас спільна новонароджена дитина, до того ж я записала Дмитра батьком. Але відносини наші так і не налагодилися, через певний час ми таки розлучилися. Вже колишній чоловік почав вимагати, щоб я змінила прізвище на дівоче, і донечки також. Я намагалася пояснити, що обов’язково це зроблю, коли знову закохаюся у гідного хлопця. А просто зараз не маю часу бігати по інстанціях та заповнювати документи. Дмитро не хоче мене слухати, а тепер ще й наполягає на проведенні ДНК- експертизи, щоб довести, що Софійка не його донька, але це неправда. Ще й хватає нахабства вимагати розділити витрати навпіл.

Мабуть, певні чоловіки просто не створені для сімейного життя, для того, щоб бути своїй родині надійною підтримкою та захистом. А прізвище я зміню, щойно з’явиться трохи вільного часу. На жаль, вже не зможу змінити запис у свідоцтві про народження донечки.

Оцініть статтю
ПІСЛЯ ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ З ДМИТРОМ МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ЩО Я ЗУСТРІЛА СПОРІДНЕНУ ДУШУ. А ЗАРАЗ ВІН ВИМАГАЄ ВИКРЕСЛИТИ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ З ГРАФИ БАТЬКО У СВІДОЦТВІ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДОНЬКИ