Пішла від чоловіка, але згодом пошкодувала.

П’ять років тому, мій друг Ростислав одружився з красивою, милою та чуйною дівчиною. Зразу же з першого дня їхнього знайомства, вона запала йому в душу.

Ззовні Ростислав високий брюнет із густими бровами. Любить футбол, тому спортивний, але не накачаний. Та має дуже красиві очі, у які дивишся й вони просто заворожують. А за характером Ростислав добрий та чуйний, завжди готовий допомогти та нікого не залишить в біді. Лише він трішки впертий, тому сперечатися з ним дуже важко.

Анастасія була креативною, розумною та цікавою особистістю. З нею дуже приємно спілкуватися, адже вона є цікавою та розумною. Та й на вигляд, вона справжня красуня: середнього зросту, зеленоока та з ямочками на щоках. Але Анастасія є корисливою дівчиною, завжди використовує людей та думає лише про себе. Для неї поняття: “попіклуватися про когось” не існує.

Вони познайомилися у літаку, коли летіли в подорож до Франції. Вони відразу знали, що у них є спільне захоплення — це подорожі. Ростислав ще з дитинства мріяв об’їхати весь та побувати у кожному його куточку. Завжди хотів дізнаватися щось нове та відчувати нові емоції.

У Франції вони бачилися та проводили час. Там вони почали зустрічатися та вирішили повернутися на Україну уже, як пара. Вони познайомилися з батьками та проводили багато часу разом, а згодом одружилися.

Уже після чотирьох років спільного життя, Ростислав дізнався, що Анастасія йому зраджує з іншим чоловіком. Для нього це було шоком. Він не очікував такого від своєї близької людини та тепер розчарувався у своїй коханій.

З однієї сторони, Ростислав не знав, що йому робити та тепер як бути з Анастасією він не знав, як тепер їй довіряти. А з іншої, він по-справжньому кохав її та хотів бути з нею. Адже, поруч з Анастасією він відчував себе щасливим й був готовий пробачити та продовжити їхні теплі стосунки.

Ростислав вирішив не влаштовувати суперечок, а просто довести, що він кращий й достойніший за її коханця. Він влаштував для дружини сюрприз: купив квіти, красиве кольє та організував побачення мрії. Він старався зі всіх сил аби повернути почуття дівчини, Ростислав не хотів втрачати Анастасію навіть після її вчинку.

Але для Анастасії не була важлива увага та любов…

Ростислав працював в офісі, юридичним консультантом. Зарплата була середньою, не маленька й не велика. Але Анастасії цього не вистачало.

Ось після побачення, Анастасія сказала, що їм потрібно поговорити. Дружина повідомила, що йде від Ростислава, що не кохає вона його. Та про те, що хоче бути з іншим. Ростислав засмутився, але вирішив не наполягати та відпустив дружину. Й вони розлучилися.

А пішла Анастасія до чоловіка, який був старший від неї на чотирнадцять років. Він мав свій бізнес та був дуже багатим. З колишньою дружиною, нещодавно розлучився. Ось тепер, у нього стосунки з Анастасією.

Ростислав вирішив зайнятися своєю кар’єрою та ще деякий час не міг забути про свою колишню дружину. Він працював, назбирав трішки коштів та вирішив відкрити свою справу, яка швидко пішла вгору.

Анастасія пошкодувала, що зв’язалася з цим новим її чоловіком. Адже, він був жорстоким та не мав ні каплі поваги до Анастасії. В минулих стосунках була увага та любов, але було недостатньо коштів. А тепер навпаки: кошти є, а любові, поваги, злагоди немає.

А коли Анастасія дізналася, що Ростислав тепер підприємець, то ще більше пошкодувала про свій вчинок. Вона насправді кохала Ростислава, але гроші були важливіші.

Згодом, Анастасія знову хотіла повернутися до свого колишнього чоловіка й хотіла розбудити в ньому минулі почуття. Але уже на той час, Ростислав зустрів іншу дівчину, з якою він щасливий та яку кохає. А найголовніше, що їхні почуття взаємні.

Нова дівчина Ростислава щира, відверта у спілкуванні, цікава та має багато хобі. Ростислав та Аміна разом виглядають просто ідеально, справді підходять одне одному. Та по-справжньому кохають  одне одного та не шукаю у цих стосунках власну користь, а лише насолоджуються часом, проведеним разом.

Я рада за свого друга, що він зустрів дівчину, яка йому дуже подобається. Сподіваюся, вони будуть щасливі та ніколи не будуть розставатися.

Тепер, у Ростислава щасливі стосунки. Анастасія залишилася зі своїм багатим чоловіком та думає про Ростислава. Ось так, усе обернулося!

А нещодавно у Ростислава сталася цікава подія…

Він одружився із Аміною та у них народилася двійня. Маленька красунечка Міланочка та крихітний хоробрий Владислав.

У них прекрасна та дружня сім’я. Турботлива та добра мама та дружина, яка завжди підтримає. Сильний та розумний тато й чудовий чоловік, який завжди прийде на поміч. Та маленькі діти. Їм не буває скучно чи самотньо, вони завжди проводять час із сім’єю й обожнюють сімейні подорожі.

Оцініть статтю
Пішла від чоловіка, але згодом пошкодувала.