Підозрілий телефонний контакт дівчини, може зруйнувати стосунки

Я ледве купив квиток на автобус до села, де живе тато моєї дівчини Каті. Це місце виявилось популярнішим ніж я думав, все ж таки село не вимирає!

Катя трубку так і не взяла. Після нашої сварки через чоловіка, який був записаний у неї в телефоні як «Марина манікюр», вона взяла гроші вийшла з дому та навіть телефон, який я їй подарував не забрала. Я намагався додзвонитись до цієї «Марини манікюр», але там абонент не доступний.

В автобусі було дуже душно. Добре, що місце дісталось мені в тіні. Поки їхав в те село, я спостерігав за пасажирами, одразу видно, що усі з села. Недоглянуті, вбрані у чорт зна що, просто жах! Як потрібно за собою не дивитися, щоб таке зробити? Я не знаю!

Я не ходжу по модним салонам, але все ж елементарна гігієна це все-таки дуже важливо! Та навіть елементарна стрижка це вже догляд. А моя дівчина Катя мені ще й масочки різні робила колись, то на лиці жодної морщинки, хоч мені вже майже п‘ятдесят!

А ці чоловіки, у яких тіло все дрягле, тому що вони харчуються незрозуміло чим, ще й не підтягнуте, це жах. Я відвідую спорт зал, щоб не бути таким та за харчуванням стежу.

Ось навіть якщо поставити мене старого і якогось молодого юнака, який зовсім за собою не доглядає, то будь-яка дівчина мене обере, бо дивляться у першу чергу на зовнішній вигляд! Тому я й зустрів таку чудову дівчину Катю!

Не знаю що там у неї сталося і чому «Марина манікюр» це чоловік, але надіюсь, що вона просто заплуталась. Тому і їду так далеко по неї!

Оцініть статтю
Підозрілий телефонний контакт дівчини, може зруйнувати стосунки