Останнім часом життя у власній трикімнатній квартирі почало нагадувати мені життя у комуналці

Коли я запропонувала синові з невісткою пожити разом із нами, то й не могла уявити, що наше спокійне розмірене життя настільки зміниться. Оля нам із чоловіком сподобалася одразу, врівноважена, відкрита, вихована, красива дівчина.

Ми живемо у великій трикімнатній квартирі, тому запропонували молодятам не орендувати житло, а пожити разом із нами, доки не назбирають на перший внесок за власну квартиру. Батьки Олі живуть в іншому місті, тому діти погодилися на нашу пропозицію.

Та хіба ж я знала, що буду почуватися гостею у власній оселі. Одного разу ми з чоловіком поїхали на вихідні на дачу, а коли повернулися, то я не впізнала власну домівку. Невістка все попереставляла, частину речей я взагалі не знайшла, може, вона викинула їх на смітник. Коли я зауважила, що потрібно попереджати та радитись, Ольга ще й образилася, хотіла зробити сюрприз. Зазвичай вона за місяць хоч би раз підлогу протерла чи пил витерла, а тут вирішила освіжити інтер’єр.

З появою невістки на кухні оселився хаос і завжди брудний посуд, вона майже ніколи не миє його, просто складає у раковину і залишає. Я попросила не залишати брудні тарілки, але невістка відповіла, що ввечері дуже втомлюється, тому їй зручніше мити його зранку. Але зранку вона завжди поспішає, тому що запізнюється, посуд знову залишається до вечора. З холодильника діти беруть, що їм подобається. Звісно, продукти вони теж купують, але буває часто, що я збираюся щось приготувати, а невістка вже використала мої продукти.

Я живу наче у комунальній квартирі. Я теж працюю, тому зранку мені так само необхідно прийняти душ, як і Ользі, тому тепер у нас із нею перегони, хто швидше потрапить у ванну кімнату. А невістка, здається ще й змагається у тому, хто довше буде у душі.

Я втомлююся на роботі, а відпочити вдома не можу. Я вже говорила із сином, але звісно сваритися з дружиною він не буде. Ще мені дуже не подобається, що невістка доволі часто буває у відрядженнях, іноді по декілька днів. Вона працює медичним представником. Ольга каже, що відрядження більше оплачуються, а вони ж збирають на квартиру, тому гроші не зайві. Але у відрядження вона їздить не сама, а з колегами, серед яких багато чоловіків. Та й що це за дружина така, якої постійно немає вдома.

Дуже часто діти повертаються додому пізно ввечері, іноді разом із друзями, коли ми з чоловіком вже відпочиваємо. Вони навіть не намагаються поводити себе тихіше. Я розумію, що вони молоді, їм хочеться і в кіно сходити, на дискотеку, на розваги. Але ми вже немолоді, хочеться, щоб діти це теж розуміли. Тому я все частіше замислююсь, як натякнути нашим співмешканцям, щоб вони починали шукати собі окреме житло.

Оцініть статтю
Останнім часом життя у власній трикімнатній квартирі почало нагадувати мені життя у комуналці