Оригінальне знайомство з майбутньою дружиною.

Нещодавно, ми з Роксоланою одружилися. Але найцікавішим у наших стосунках, це було наше знайомство.

Ось така історія:

“Є у мене друг Сергій, день народження у нього двадцять третього вересня. Три роки тому, в день знайомства з моєю дружиною, у нього був день народження.

Й друг запросив мене та ще декілька хлопців із нашої компанії, відсвяткувати. Ми зібралися у кафе, привітали та почали насолоджуватися прекрасним вечором.

Через деякий час, прийшла дівчина Сергія та її подруги. З дівчат я майже нікого не знав, але дуже хотів познайомитися та продовжити з ними спілкуватися.

Ми все-таки познайомилися й продовжили святкувати. Мені захотілося трішки пива, я підійшов до барної стійки й взяв собі його.

На той час, я уже був трішки п’яний та не помітив дівчини, яка стояла неподалік й випадково розлив на неї пиво.

А сукня у неї була прекрасна та сама дівчина просто ідеальна. Я не подумав про те, що їй може бути не зручно та почав витирати сукню. Але вона була білою та плями на ній зовсім не хотіли відтиратися.

Я запропонував: купити їй нову сукню. Роксолана погодилася та проговорила, що: “Одягне її на наше побачення.”

Після цих слів, я був на сьомому небі від щастя. Адже, дівчина мені справді сподобалася.

Наступного дня, ми зустрілися та купили нову сукню для моєї майбутньої дружини. А ввечері, у нас було цікаве побачення, яке я ніколи не забуду.”

Після цього, ми стали парою та завжди були разом. А на нашу річницю весілля, я вирішив навести ностальгію про наше знайомство та запросив дружину у це саме кафе, у якому ми познайомилися. Звичайно цього разу, я не розливав пиво, щоб не псувати сукню.

Роксолана була в захваті та ми повернулися у ті часи та у нас все ж ті самі почуття, які були самого початку.

Ми часто згадуємо наші спільні моменти з усмішкою та з метеликами у животі. Таких моментів у нас не мало та сподіваюся буде ще дуже багато таких щасливих історій.

Зараз, у нас щаслива та дружня сім’я. А також, ми ще плануємо народити синочка. Сподіваюся, у нас все вийде та ми будемо безмежно щасливі.

Оцініть статтю
Оригінальне знайомство з майбутньою дружиною.