Олена важко переживала зраду чоловіка, але Олександр попросив про другий шанс

Олена сиділа на дивані, а біля неї бавилася маленька донечка. У неї перед очима знову проминали дні їхнього сімейного з Олександром життя.

Вони познайомилися в інституті, він був старший на два курси, а вона сором’язлива першокурсниця. Олена випадково переплутала двері аудиторії та не одразу зрозуміла, що потрапила на лекцію не зі своїм потоком. Вони закохалися з першого погляду, після закінчення навчання одружилися. Своє сімейне життя Олена вважала щасливим, хоча траплялося всяке, але вона була завжди впевнена, що чоловік її кохає.

Потім усе було настільки банально, наче у кіно за сценарієм. Одного разу чоловік пішов на роботу, а телефон залишив удома. Вони знали паролі від телефонів один одного, але за стільки років у неї не було жодного бажання цим скористатися. Проте фото і повідомлення, що почали приходити на телефон Олександра, примусили її змінити свої принципи. Переглянувши листування Олена зрозуміла, що чоловік її зраджує. Тоді, наче земля пішла у неї з-під ніг, було настільки боляче, ніби їй насправді встромили ніж у серце. Ввечері вона мочки віддала чоловікові телефон разом із валізою. Знаючи характер дружини, Олександр пішов. Він кілька разів намагався зателефонувати, але Олена заблокувала його номер на телефоні.

Минуло вже два роки, біль трохи стих. Олена жила далі, раділа тому, що у неї є донечка дуже схожа на свого тата, за яким вона сумувала, постійно про нього питала. А на минулому тижні Олені надійшов електронний лист від Олександра, до речі за весь цей час ніхто з них не подав на розлучення й офіційно вони були досі чоловік і дружина. Чоловік написав, що дуже кохає свою дружину і донечку, скучив за ними.

Так вийшло, що до них на роботу влаштувалася Наталя, дівчина з якою він зустрічався ще у школі, але їхні стосунки не склалися. Вони кілька разів ходили разом у кафе, згадували старих знайомих, вчителів, спілкувалися. А потім дівчина запросила його до себе у гості. Олександру здалося, що у них почуття, як тоді, коли вони були старшокласниками. Але щойно дружина дізналася про їхній зв’язок, Наталя теж кинула Олександра. Виявляється, що у такий спосіб вона вирішила помститися за те, що на випускному балу була без пари.

Лист Олександра був щирий. Чоловік просив дати йому другий шанс, обіцяв, що більше не оступиться, адже знає, як погано без дружини та доньки. Олені хотілося вірити чоловікові, хотілося знову повернути їхню веселу, дружню родину, але вона не була впевнена, що зможе пробачити та знову йому довіряти. Вона дивилася на доньку, намагаючись зрозуміти, чи готова викреслити Олександра назавжди з їхнього життя.

Оцініть статтю
Олена важко переживала зраду чоловіка, але Олександр попросив про другий шанс