Олексій активно користується зарплатнею дружини, ще й так, що їй не вистачає грошей на проїзд. Колись це все Катерину дістане та вони розлучаться

По цей день мати Катерини, Анастасія Вікторівна, все більше дивується з того, яка в неї життя з чоловіком.

Свекруха сильно наполягла на тому, щоб сімейний бюджет їх молодої сім’ї був завжди загальним, адже вона зі свекром так роблять до цього часу.

Як би це дивно не звучало, але з того моменту тепер більшу частину грошей приносить в будинок саме Катя, тому що влаштувалася вона на досить високооплачувану роботу.

Живе ця пара в будинку дівчини, який дістався їй від її батьків. Сама ж Катерина думала, що в цьому будинку вони не будуть жити з Олексієм, що він буде пустим до того моменту, коли вони раптом захочуть розлучитися, щоб дівчині було куди піти, урешті решт. Але в підсумку її чоловік вирішив по-іншому та тепер він окупував не тільки будинок, але й забирає всю зарплату у своєї дружини, що їй доводиться іноді брати гроші у мами.

А все чому? Тому що його батьки самі вважають це нормальним.

На роботі всі колеги шепочуться про те, що Катя, при хорошій зарплаті, носить з собою їжу у судочках та обідає не як всі в буфеті. Вони сильно дивуються з того, як це їй не вистачає грошей, щоб просто чогось купити з їжі на роботі. Дівчина намагалася про це поговорити з Олексієм, але той сказав, що не бачить в цьому нічого такого та що вже краще так робити, бо так вигідніше.

Дещо як ще на проїзд вистачає, буває, звичайно, що чоловік підвозить Катерину, але це відбувається дуже рідко. До речі кажучи, нещодавно вона дізналася, що гроші то Олексій недарма в неї бере. Свекруха зізналася, що їм потрібно робити ремонт в літній кухні. Сказати, що Катя була шокована від цієї новини, нічого не сказати.

А ось сам Олексій іноді може собі дозволити раз на тиждень піти в бар з друзями та залишити там не малу суму. Катя ж котрий рік ходить в одному й тому ж, навіть трохи соромно зізнатися, що вона вже підшиває буквально кожну свою річ, тільки б прослужило довше.

Одного разу дівчина виявила, що кілька її футболок пропало, виявляється, що одна з них тепер стала ганчіркою для підлоги, а друга була викинута на смітник. Їй і так майже немає в чому ходити, а Олексій таке витворяє.

Мама Катерини іноді виручає свою дочку, купує їй кілька кофт, штани. Навіть було таке, що чоловік Каті образився на те, що їй чомусь такі подарунки роблять, а йому ні, хоча у нього у два рази більше одягу та вона вся нова. Чого він домагається цим, не зрозуміло.

Коли-небудь це все точно дійде до розлучення, тому що, ще трохи та терпіння Катерини лопне.

Оцініть статтю
Олексій активно користується зарплатнею дружини, ще й так, що їй не вистачає грошей на проїзд. Колись це все Катерину дістане та вони розлучаться