Олександр гадав, що Ніна саме та, з якою він проживе все своє життя, до одного моменту

Вперше в житті закохавшись у дівчину, Олександр відразу собі зазначив, що вона точно повинна стати його дружиною. Познайомився він з Ніною в парку, було вітряно в той день, хлопець йшов позаду дівчини в капелюшку, як раптом подув вітер й головний убір здуло з голови Ніни. У Саші вийшло зловити капелюх та віддати його господині. В цей же момент, як тільки вони зустрілися поглядами, хлопець зрозумів, що саме вона — кохання всього його життя.

Все було добре у їхніх стосунках до того моменту, поки Сашко не застав у власній спальні свою кохану з іншим чоловіком. Саме чоловіком, адже він виглядав навіть старшим за Олександра. Ніна це все аргументувала тим, що просто втратила інтерес та вирішила перемикнути його на відповідальнішого та дорослішого.

Після цього випадку бідний хлопець вирішив на якийсь час закрити двері до свого серця та, щоб зовсім не впасти у відчай через зраду, він прийняв рішення відкрити свій бізнес й повністю зануритися у цю справу. З дитинства його цікавило садівництво, тому Олександр купив невеликий будинок з городом та садом.

Згодом весь цей замір з вирощуванням фруктів, овочів й різних рослин, дала непогані плоди. Його почали помічати популярні садівники та пропонувати співпрацю. Одна з яких, Валерія, змогла знову змусити Сашу відкрити своє серце для кохання. Сама дівчина венеціанка, з важким характером, але разом з тим дуже лояльна та кмітлива. Недовго вони зустрічалися, зіграли весілля, потім у них народилася дочка. З громадянством сперечатися не стали, через те, що дівчинка народилася в Україні, то буде українкою. Пізніше, як захоче, батьки обов’язково про це з нею поговорять, раптом їй захочеться змінити його на венеціанку, або залишити все як є.

Олександр одного разу навіть запропонував злітати до Венеції, подивитися рідні краї своєї дружини. Валерія була зовсім не проти та незабаром вони всі разом вирушили туди. Хлопцеві там дуже сподобалося, можливо молода сім’я буде жити там.

Оцініть статтю
Олександр гадав, що Ніна саме та, з якою він проживе все своє життя, до одного моменту