Олег весь день не міг нормально поїсти через сильну зайнятість. Приїхавши до батьків його дружини, він вже сподівався, що нарешті поїсть, але теща попросила вийти його з кухні, а його дочку залишили з матір’ю

У Олега в цей раз був дуже сильно завантажений робочий день, довелося потім ще самому забирати доньку зі школи, тому що дружина сказала йому, що не зможе цього зробити. Гаразд, вона попросила тільки про це, а потім Вероніка ще прислала повідомленням список покупок, в якому була не тільки їжа, але і деякі речі для дитини. У виборі одягу маленькій дівчинці для Олега було найскладнішим, тому йому доводилося постійно консультуватися з продавцями. До вечора, татко вже втомленим та жахливо голодним, як і його дочка, посадив її в машину й повіз додому.

Поки вони їхали, подзвонила Вероніка та сказала, щоб він їхав до її батьків, адже вона зараз у них. Йому це не сильно сподобалося, але довелося розвертатися.

У найближчому магазині Олег вирішив купити кексів та лимонад.

Відкривши двері квартири, чоловік одразу відчув приємний запах готової їжі, у нього миттю забурчав живіт. Дочка, до речі, була не менш голодною, про що заявила відразу з порога своїй улюбленій бабусі.

Теща, тесть та Вероніка вже трапезували та базікали про своє, навіть не помітили присутності Олега, поки до них не підбігла Рита.

Молодий тато злегка посміхнувся такій поведінці своєї дочки, він би й сам вже давно чогось з’їв. Поставив пакети на кухонний стіл та потягнувся до каструлі з котлетами, але теща підійшла до нього, вдарила по руці й попросила вийти з кухні.

Олег був сильно шокований. Вона ніколи так до нього не ставилася. Аж апетит у бідолахи пропав.

Нічого йому не залишалося, як послухатися. Дочку залишив з матір’ю, та вже насипала їй порцію. А тато пішов у вітальню дивитися телевізор. Тільки через години дві про нього, мабуть, згадали та теща захотіла його покликати до чаю з кексами. Звичайно ж він відмовився, посилаючись на відсутність голоду.

Коли молода пара поверталася додому, Вероніка почала його лаяти за те, що той відмовив її матері. Його ж це так сильно здивувало, що просто розпирало від злості та несправедливості.

Олег теж не став мовчати й вирішив висловитися своїй дружині. Мовляв, працював не покладаючи рук, був дуже важкий день, буквально всі справи були на ньому. А хоч що-небудь поїсти він не міг, тому що просто не встигав.

Вероніка ж стала заступатися за свою матусю, сказала, що вона теж старанно працює та іноді у неї теж не виходить щось зробити.

Сам чоловік не захотів слухати свою дружину, йому було дійсно прикро. Він не розумів через що раптом теща так з ним обійшлася, він ніяких косяків своїх не пригадує та їх в принципі немає! Ну, невже було так важко зробити йому чай спочатку, з ввічливості? Ну не поїв би він нормальної їжі, але хоча б перебив собі апетит солодким.

Оцініть статтю
Олег весь день не міг нормально поїсти через сильну зайнятість. Приїхавши до батьків його дружини, він вже сподівався, що нарешті поїсть, але теща попросила вийти його з кухні, а його дочку залишили з матір’ю