Обирала подарунок, який не оцінили.

Весною день народження у моєї двоюрідної сестри Христини. У нас не дуже близькі відносини. Спілкуємося тільки на свята, коли вітаємо одне одного. У нас різні інтереси, пріоритети та різне бачення світу. На жаль, ми ніяк не можемо нормально спілкуватися.

Та попри те, що ми погано спілкуємося вона хороша та весела дівчина. Любить шопінг, подорожі та дуже любить котиків. У неї кіт Маркус, якого Христина дуже любить. Також у неї є рідний брат, з яким у мене ближчі відносини. От з ним ми схожі.

Ми з Христиною дуже різні, далі ви зрозумієте чим. Адже справді в нас різні цінності, пріоритети та вподобання.

От приїхали ми до нашої бабусі. Поїздка випала якраз на день народження Христини. Тому я вирішила, що потрібно зробити щось приємне для сестри.

Довго думала, що подарувати. Я хотіла щось креативне, щось цікаве, щоб були хороші емоції. Щоб вона змогла запам’ятати цей момент.

Я подумала…
Та вирішила!

Настав день народження Христини, я прийшла із фруктовим тортом та вирішила подарувати сертифікат на стрибок з парашутом. На мій погляд, це буря емоцій, адже це ж екстрим, повітря. Коли приземляєшся на землю то хочеться ще політати та ще. Це чудове відчуття.

Ми зайшли у будинок та почали допомагати бабусі накладати на стіл. Та коли я була на кухні, я почула, що Христина казала: “Що подарунок їй узагалі не сподобався. Що я б могла щось краще вигадати, дорожче, цікавіше та потрібніше.”

Для Христини існують тільки матеріальні цінності. Чому не цінувати й моральні, різні емоції та моменти. Їй більше б сподобалося, якби я подарувала новий смартфон чи іншу дорогу річ.

Мені стало сумно, адже я старалася й хотіла, щоб їй сподобалося. Але на жаль все вийшло не так.

На стільки я знаю вона так і не літала з парашутом, а продала сертифікат та купила щось інше. Я не хотіла, щоб так вийшло.

Цінуйте не тільки матеріальні речі, а й моменти! Моральні цінності куди важливіші. Хіба це не класно, коли у тебе всередині все бурлить, буря емоцій? Я вважаю, що це чудове та що надихає відчуття.

Уже пройшов час, ми так й не продовжуємо спілкування. Не через те, що їй не сподобався подарунок, а через те що ми різні. Я не ображаюся на те, що вона не прийняла подарунок та рада що його використала людина, якій він справді б сподобався. Жаль, що ми з Христиною так і не змогли знайти спільну мову та інтереси.

Оцініть статтю
Обирала подарунок, який не оцінили.