Новий член сім’ї. Наш любий Хаті.

На жаль, наш домашній улюбленець нещодавно загинув, ми з сім’єю дуже сумували за нашою собачкою та згодом, вирішили завести ще одного пухнастика.

Ми з чоловіком вирішили, що можна взяти цуценя із притулку та так і зробили. Спочатку, Хаті боявся нас та завжди ховався, але згодом звик. Та зараз ми граємося, ходимо гуляти в холод та в дощ. Нашого песика зовсім не лякають погодні умови. Взагалі, він є хоробрим хлопчиком.

Хаті нам дуже сподобався та підходив за темпераментом: енергійний, не агресивний, кумедний та надзвичайно милий.

А донька не відходить від цуцика та завжди його ласкає та грає з ним у веселі ігри. А також, Хаті полюбляє плавати, тому ми з ним часто ходимо на річку, після чого він по-особливому щасливий.

Ми не пошкодували, що взяли пухнастика до себе, адже завдяки цьому ми стали щасливішими. А наші пригоди, подорожі та прогулянки стали ще більш захопливішими.

Нещодавно, у нашого Хаті з’явилася хороша подруга. Це собачка нашої сусідки, звати Лінда. Вони часто проводять час разом та навідують одне одного.

Я щиро щаслива за нашого цуцика, а ще ми з донькою хочемо взяти котика, але вагаємося. Адже не знаємо, чи подружаться наші улюбленці. Хоча Хаті є дружнім та завжди усім радий.

Оцініть статтю
Новий член сім’ї. Наш любий Хаті.