Ніщо не виправдовує солодку брехню.

Моя дружина давно завела собі коханця. Звідки я знаю? Часто чув телефонні дзвінки по ночах, бачив ці закохані смс. Я дізнався про її нову пасію. Він простий музикант без будь-яких перспектив. За душею ні кола ні двора, як то кажуть.
Напевно, там її більше влаштовувало. Ну от і побачимо.

Зі мною дружина жила завжди, як в Бога за пазухою. Все що хотіла, то мала: поїздки закордон, сумочки, аксесуари. Сама вона ніколи й ніде не працювала. Тому, як заробляти гроші вона не знала.

Одного разу, приїхавши швидше з відрядження, я почув що в домі з дружиною ще хтось був. Вони сміялися, говорили. Я вирішив не псувати цю ідилію, і пішов перечекати в кафе. Потім, подзвонив дружині що їду. В домі, звичайно, вона вже була сама.
Вона думала, що зможе крутити собі двома чоловіками. А що ж, добре влаштувалася. Один, як мішок з грошима, а інший — для утіх. Ну цього я їй дозволити не міг.

Спочатку зі злості, я хотів все зразу сказати й подати на розлучення. Але вирішив, що цим я її не провчу. А я хотів, щоб вона відчула, те що відчуваю я останній рік.
Тому в мене виник підступний план.

Спочатку я подав на розлучення. В мене були деякі зв’язки в РАГСі, тому знайомий допоміг, щоб розвели нас у швидкому порядку і без присутності дружини. Документи були готові.
По закону після розлучення, вона не отримувала нічого, окрім своїх прикрас та подарунків від мене. Але на це довго не проживеш. А всі майно було куплене мною до весілля. Лише машину я їй подарував. Тому, тут я теж дещо придумав.

Одного вечора, ми говорили, і я сказав що в мене для неї є сюрприз. Вона давно хотіла дорожчу машину. От я сказав, що ми купимо їй ту машину яку вона хотіла. А в замін, ми маємо піти переписати дарчу на її машину моїй мамі. Я це пояснив, що мамі на роботу важко добиратися, тому хай ця менша буде мамі, а ми купимо їй нову. Вона звичайно погодилася. Ще й така щаслива була. Я навіть чув, як вона розказувала своєму коханцю про це. Що це буде їхня машина.

Ми зробили все так, як я запланував. Мамі машину ми переписали. А дружина не могла дочекатися поки в неї буде інша. Ну тут прийдеться довго чекати. Потім, я попросив свою співробітницю мені трішки підіграти. Ми зробили декілька провокативних фото, які вказували на те, ніби в мене з нею роман.

І ось тут починалося найцікавіше.
Поштар приніс конверт з фото під двері. Жінка якраз була вдома. Я бачив як вона відкрила конверт, і просто була в шоку.
Вона прибігла до мене, почала кричати, кидати в мене фото, пускати скупу сльозу. Сказала, що подає на розлучення і забере в мене половину майна.

І тут був мій виступ. Я їй показав документи, де ми вже не чоловік та дружина. І сказав, що вона не отримує нічого. Бо її машина тепер мамина. А інше все, куплене мною до весілля.
Тут треба було бачити її обличчя. Вона нарешті зрозуміла, що залишається без золотого мішка. Почалися гіркі сльози, просьби на колінах і тому подібне. Але, мене це зовсім не чіпало. Я не дозволю робити з себе козла з рогами.


Можливо це було і жорстоко, а можливо і ні.
За все в житті треба платити. Якби вона сказала мені нормально, що розлюбила, я б її не тримав. А використовувати себе я не дозволю!

Оцініть статтю
Ніщо не виправдовує солодку брехню.