Невиховані родичі моєї дружини, яких я не можу терпіти

Я просто не можу терпіти, коли до нас додому приїжджають родичі моєї дружини. Те, що її мама гостює у нас майже кожна вихідні, я ще можу якось прийняти, адже вона нормальна і відповідальна жінка. Але коли до нас приїздить сестра дружини Марія у квартирі робиться повний хаос. Вони з сестрою мають досить тісні дружні стосунки, спочатку я не був проти її приїзду, але коли вона почала привозити до нас своїх дуже неввічливих дітей та чоловіка, який завжди п’є та все критикує, це стало останньою краплею.

Десь декілька тижнів тому вони приїхали до нас додому на вечерю, дружина приготувала багато смачних страв та почали чекати гостей, але коли ця сімейка зайшла до нас додому, я одразу зрозумів, що все буде жахливо.

Їх невиховані діти просто брали нашу їжу та робили з неї іграшку, кидаючись в одне одного, поки їх тато розповідав мені непристойні історії зі свого минулого життя при дітях та дружині. А Марія зовсім не звертала на це уваги, їй наче було все одно.

Але згодом до нас у квартиру прийшла поліція, виявилось, що їх діти просто взяли мою спортивну гирю та кинули з балкона на чужу машину, розбивши переднє вікно. Тоді я був геть злий, накричав на дітей, а з цієї сімейки взяв гроші за розбите скло та штраф. До того ж вони ще й платити відмовлялись, мовляв, це я винен, що в мене вдома гиря лежить.

Тепер у своєму домі я не хочу бачити ні Марію, ні її чоловіка-п’яницю, ні цих противних дітей! Але дружина цього не розуміє, вона дуже ображається, що я так вчинив із її рідною сестрою!

Оцініть статтю
Невиховані родичі моєї дружини, яких я не можу терпіти