Невістка, яка витрачає весь час на гульки

Мій син Олексій одружився з Наталкою дуже давно. Спочатку вона здавалась мені непоганою дівчиною, але так тривало не довго. Ще до весілля невістка почала показувати свій характер та командувати моїм сином. Він її дуже любив, тому і не слухав мої поради.

Жили вони у старій квартирі мого тата. Я все їм говорила зробити там ремонт, або продати й купити іншу, але Наталя усі зароблені гроші витрачала на розваги та салони краси. Мій син їй все до копійки віддавав. На їх весілля я подарувала молодятам велику суму і наказала зробити ремонт Олексію, він також цього хотів. Але через місяць у невістки з‘являється нове авто. І виявилась, що це за мої подаровані гроші, а найголовніше, що син їздить на маршрутках на роботу, поки вона у клуби на машині.

Згодом у них з‘явилась дитина. Ну я ж думала, що хоч тепер Наталя заспокоюється, але, після народження донечки, дівчина навіть вдома іноді не ночувала. Я питала її чому вона не доглядає за дитиною, а вона говорила, що у неї депресія через вагітність і це треба якось вирішувати.

Тоді Олексій мусив і з сином сидіти й гроші заробляти, поки його дружина відпочивала з друзями. Звичайно мені довелось допомагати, зараз я усі сили вкладаю у них: і з онуком допомагаю, і ремонт роблю за свій кошт, і їсти готую. Як впоратись із цим всім, не знаю, але ж не залишати Олексія одного із дитиною, на те я й мати, щоб допомогти йому. А Наталя надіюсь колись заспокоїться.

Оцініть статтю
Невістка, яка витрачає весь час на гульки