Невдалий приїзд сестри чоловіка.

П’ять років тому я вийшла заміж за прекрасного чоловіка Романа. Познайомилися ми на роботі, тільки працюємо у різних відділах. Я у кадровому відділі, а він у фінансовому, але це нам не завадило, щоб почати наше спілкування.

Роман дуже хороший чоловік та прекрасний батько нашої донечки. Нашій доньці Ліані три рочки, вона слухняна, життєрадісна та красива дівчинка.

Роман мене покорив своєю відкритістю та щирістю. Спілкування з ним приносить одне задоволення. З Романом, я завжди відчуваю себе комфортно, адже це надзвичайна людина. Що я не можу сказати про його матір та сестру.

Батько у Романа дуже добрий та ввічливий чоловік. Наші стосунки на висоті. А от із його мамою та сестрою ми не змогли знайти спільної мови. Постійні суперечки, не виходить нам налагодити наше спілкування.

От, наприклад:
“Рік тому сестра Романа Оксана приїхала до нас пожити на деякий час поки у неї ремонт у квартирі. Ми прийняли її госте приємно: виділили їй кімнату, усі умови представили, приготувала смачну вечерю до її приїзду. Усе наче було добре.
Наступного дня, коли я прийшла з роботи я побачила, що у квартирі все не на своїх місцях. Оксана зробила свою перестановку та на кухні навела безлад: багато брудного посуду, підгоріле м’ясо, не було місця, щоб щось поставити. У ванній кімнату усе в воді, на умивальнику залишки зубної пасти. Я розуміла, що це справа Оксани, адже чоловік та я на роботі, а донька у садочку. Я попросила, щоб вона так більше не робила, щоб не переставляла наші речі й щоб прибирала за собою на кухні й у ванні.
Але це не допомогло, усе повторювалося кожного дня цілий місяць. Вона ще й казала, що це я створюю непорядок та не охайна. Й що я погана дружина та не турботлива мати. Потім мені терпець ввірвався й ми з нею посварилися. Після чого вона образилася, зібрала свої речі та поїхала від нас. Після цього ми майже не спілкувалися. Лише на свята або ж коли приїздили до свекрухи.”

Я усе розумію, але ж не можна бути настільки не вдячними, я її прийняла усією душею, а вона…
Оксана із Романом взагалі не схожі, просто протилежності.

Ось такі у мене родичі.
Добре, що ми живемо окремо. А то я не уявляю якби ми жили разом. Напевно не довго, адже у нас майже кожна зустріч завершується скандалом.

 

Оцініть статтю
Невдалий приїзд сестри чоловіка.