Нема сережок, тоді і нема стосунків.

Мій брат Денис є хорошим та турботливим хлопцем. Йому двадцять сім років, зараз працює на роботі. Заробляє не погано, адже знайшов перспективну роботу, у якій він успішний. Денис є душею компанії, любить грати футбол, розумний та доволі щедрий.

У нього є дівчина Катерина. Вона мила, добра та відверта у спілкування. З нею дуже приємно спілкуватися, адже вона є щирою. Та й на вигляд вона справжня красуня: висока, зеленоока та з ямочками на щоках. Вона справді хороша, але має трішки зависокі забаганки.

Денис завжди піклується про свою кохану. Більша частина зарплати витрачає на неї. Купує дорогі подарунки, влаштовує креативні побачення та подорожують разом.

Недавно подарував на день народження новенький смартфон, а на восьме березня золоте кольє. Та й часто робить подарунки й без повода. Але Катерині завжди цього мало.

От нещодавно попросила вона Дениса купити їй нові золоті сережки. А на той час у Дениса закінчувалася зарплата, а йому ще було потрібно оплатити комунальні послуги, на харчування та на інші важливі потреби.
Тому він відмовив й запропонував купити їх через місяць або два. Але вона не погодилася й сказала, що він зовсім не щедрий та не кохає її.

Денис старався пояснити причину. Старався поговорити, щоб не сваритися, щоб Катерина не ображалася. Й Катерина сказала, що якщо немає сережок, то немає стосунків.

Це привело в шок Дениса, він розумів, що його просто використовують. Й вирішив розійтися, адже їй не цікаво, що можливо у нього проблеми, їй були цікаві лише свої бажання та власні потреби.

Денис пішов від Катерини. А вона ще потім усім розказувала, який він поганий. Та Денис просто не звертав уваги.

Зараз у Дениса є інша дівчина Соломія, яку він покохав безмежно та дуже сильно. Й що найголовніше, що ці почуття взаємні. Соломія скромна, щира та добра. Та дуже ніяковіє, коли Денис робить для неї подарунки. Але це просто турбота, тому потрібно це приймати, не відмовлятись. Але також й не проявляти свою наглість та не вдячність.

Соломія також завжди старається зробити, щось приємне для Дениса.

Я рада за свого брата, що він нарешті віднайшов своє щастя.

Оцініть статтю
Нема сережок, тоді і нема стосунків.