Не віддавайте речі безкоштовно

Чимало років моя подружка Женя займається продажем на спеціальних сайтах. Якось вона прийшла до мене і сказала, що тепер знає, як виглядає халява. Одного разу Женя мала необережність викласти оголошення з позначкою «безкоштовно», тепер ми знаємо про любителів халяви все …

У Жені був брендовий светр за 2000 гривень. Якось дівчина зрозуміла, що ця річ не зовсім її личить. Подруга пішла у речі на свято до друга, щоб перевірити, чи продавати светрик, чи ні. Ось донька друга випадково смикнула за блискавку на светрі, повзунок злетів і зламався.

Женя вирішила віддати річ безкоштовно, хто приробить повзунок, буде вдягатися радісно, адже у светрику вона виходила десь десять разів.

Через півгодини після того, як Женя виклала оголошення (природно в ньому було написано, що безкоштовно, так як зламана блискавка), дзвонить жінка, каже, що приїде і забере річ. Вона пояснила Жені, що приїде пізно ввечері, коли діти будуть вже спати.

О 22.30  дзвінок в домофон:

«Відчиніть, я вже приїхала», – каже покупець.

«Вибачте, але я вже сплю», – відповідала подруга.

«Але я з іншого кінця міста їхала, чи можу я забрати светрик?», – вмовляє жінка.

Вона піднімається, Женя чекає її на сходовому майданчику.

«Чи можна зайти і приміряти у квартирі? Мені вкрай потрібне дзеркало », – трохи з наїздом каже покупець.

«Вибачте, але в мене всі  сплять. Та й светрик безкоштовно, беріть і все », – відповідає подруга максимально чемно.

«Тоді я в ліфті приміряю, чи є у вас там дзеркало? Почекайте», – змушує Женю чекати, хоча вона, м’яко кажучи, спала .

«Так, а де повзунок? Це що не новий светр? Мені до завтра потрібний новий », – наїжджає на подругу жінка.

“Що ви хотіли? В оголошенні ж було написано. Ви не читали? Ви думаєте я светрик з брендом безкоштовно віддаю? », – розізлилася Женя.

«Я ще повинна читати все, що написано в оголошенні? Чого ви не сказали мені телефоном? Мені завтра у гості йти, а ви мене обдурили, ще й  через півміста змусили їхати », – кричить жінка і кидає в Женю светр.

Просто нема слів. Невже люди розівчилися читати тексти? Що відбувається? Чому довкола стільки поціновувачів халяви? Невже ніхто не ставиться шанобливо до інших?

А чи з кимось з вас відбувалося щось подібне? Чи пропонували взяти свої речі за просто так?

Оцініть статтю
Не віддавайте речі безкоштовно