Не рідна донька, яку я дуже люблю.

Дев’ять років тому я познайомився з надзвичайною дівчиною. Ми ще тоді були студентами, навчалися разом на одному факультеті. Світлана мені сподобалася з першого погляду, я відразу відчув рідну душу.

У нас зав’язалося спілкування й ми почали дружити. Звичайно я ще довго добивався її, ай згодом вона відповіла взаємністю. Та ми почали наші стосунки.

Вона справді хороша, мила, скромна, ввічлива, розумна та красива. Та трішки вперта.

Потім ми закінчили університет та працевлаштувалися на роботу. Робота мене повністю влаштовувала, адже перспективна та цікава. Їй її робота теж подобалися.

Згодом, я вирішив зробити пропозицію Світлані й вона дала згоду. Й через місяць Світлана дізналася, що вагітна. Ми були безмежно щасливі, що в нас народиться власна кровинка.

Нашу красунечку донечку ми назвали Анастасія. Вона була копія своєї матері. З такими ж чорнявими кучерями та з карими очима. Я любив її більше за своє життя. Вона стала для мене найдорожчою людиною у світі.

У нас була хороша сім’я. Через п’ять років, з’явився якийсь чоловік й почав поливати брудними словами мою дружину, погрожувати їй. Я не розумів: “Хто це? Звідки знає Світлану?”.

Запитував Світлану та хотів написати на нього заяву в поліцію. Але Світлана завжди відговорювала й казала, щоб я не переймався, що вона сама справиться.

Я відчув щось підозріле й вирішив зустрітися з цим чоловіком. Та він мені розказав, що у них були стосунки. Що вона мені зраджувала й що донька від нього, а не від мене.

Я не знав в що вірити й вирішив перевірити. Я зробив тест ДНК й виявилося, що донька справді не моя.

З дружиною ми розлучилися, а доньці через два роки розповіли правду. Ми з донькою продовжуємо спілкуватися та разом проводити час. Адже я її дуже люблю, вона по крові мені не рідна, але в серці займає важливе місце. Й після розкриття таємниці вона все ще лишається моєю донечкою. Вона завжди може розраховувати на мою підтримку, любов та захист.

Світлана поки що не має нових стосунків. Але я сподіваюся, що у неї все вийде й вона буде з достойним чоловіком, де буде панувати взаємна вірність.

У мене є нові стосунки із Катериною, яка взагалі не схожа зі Світланою. Вона відверта та чесна.

Оцініть статтю
Не рідна донька, яку я дуже люблю.