Не хочу бути іграшкою для багатих

Мене запросив мій хороший друг з роботи до себе додому. Навіть, якщо ти чоловік, то твої друзі інколи бачать у тобі конкурента і не дуже квапляться знайомити з дружиною, а то ще закохається в іншого. Мені 37 років, я дужий чоловік, який стежить за тілом, проте даму свого серця я якось ще не зумів знайти.

Тому мої друзі, коли і запрошували кудись, то з надією звести з кимось. Я це знав, але не відмовив, оскільки у цей час якось хотілося товариства. Ось ми сидимо за столом. Дружина мого друга припрошує спробувати всі її страви. Останньою прийшла Маргарита.

Моя подруга – Маргарита, – промовила дружина друга.

Дуже приємно, Вадим.

Взаємно, – відповіла вона.

Маргарита покрилася червоним кольором – її лице горіло. Вона булла стрункою, у гарному діловому костюмі з середньої довжиною волосся. Її парфуми мали ніжний і свіжий запах.  Прекрасний французький манікюр говорив про стриманість стилю жінки.

Коли Маргарита сіла за стіл, то всі друзі почали сипати до неї компліментами. Дружина друга почала розповідати, яка Рита чудова у роботі, як прекрасно готує, як порається по дому. Звісно, друзі намагалися виставити жінку у найкращому світлі.

Опісля всі почали говорити про мене, трохи жартували. Через спонукання друзів довелося поспілкуватися з Маргаритою.

Серед нас була ще одна запрошена пара. Обоє були вишукано вдягнені, однак чоловік був у потертому піджаку і все вказувало, що він не стежить за собою. Натомість жінка хвалилася процедурами і дорогими манікюрницями. Вела себе зарозуміло і пихато. Та й її чоловік був якийсь мутний тип.

Хоча виглядав у дорогому не попрасованому одязі, однак вів себе зверхньо. Він сипав образливими жартами і хвалився своєю дружиною. Видно було, що він не пропускає спортзал, адже тіло було доволі підтягнутим. Окрім того, в нього булла доглянута зачіска. Чоловік був багатим і знав про це. Він вмів красиво говорити компліменти всім присутнім жінкам і був дуже чемним. Час минав дуже швидко, ось-ось мали винести десерт. Гості допомагали дружині друга прибрати і поставити тарілки для торта. Незрозуміло, але ми перетнулися з розкішною жінкою наодинці. Вона сказала, що має впливових друзів, тому може допомогти у будь-який момент. І ось ця жінка ненароком сказала, що не соромтеся і телефонуйте будь-коли. Без жінки чоловікові може бути важко, і вона простягнула візитку.

Звісно, чесністю тут і не пахло. Хотіла знайти собі коханця, я прекрасно зрозумів для чого це все.  Я попрямував до решти гостей. Саме у цей час йшов недолугий чоловік розкішної жінки. Здається, що він був надто злим. За столом цей чоловік був надто похмурим і злим. Трохи відкусивши торта, пара почала швидко збиратися додому. Мені здалося, що я був викрадачем чужих жінок.

Через кілька хвилин я теж почав збиратися додому, що ви думаєте, саме ця жінка запропонувала підвезти мене своєю машиною. Мабуть, сценарій вже завчений. Я погодився на цей жест. Але на вулиці сказав їй, що не шукаю стосунків, а наші друзі – свахи. З жалю над нею точно не хотів зустрічатися.

І ось, піднімаючись сходами, чую дзвонить мобільний.

– Ти вдома? Я чомусь так і думав, що ти будеш один. Маргарита явно не сподобалася. Чи будеш мати час на зустріч?

У мене затремтіли руки. Я збив дзвінок від хвилювання. У слухавці був голос дружини друга.

Оцініть статтю
Не хочу бути іграшкою для багатих