Не дозволила дітям погратися, щоб не влаштували безпорядок.

У мене прекрасна сім’я: люблячий чоловік та двоє прекрасних діток. Старшій дівчинці чотири рочки, а її молодшому братику два.

Моя сестра Каміла дуже любить дітей, але коли вони в когось вдома, а не в неї. Вона інколи приходить до мене в гості та грається зі своїми племінниками та ще з ними бешкетує. Діточки люблять свою тітку та завжди раді її приходу.

Але сталася ситуація, яка мене здивувала…

Ми з Діаною та Тимуром прийшли до тітоньки в гості. Я склала їм іграшки у сумку, оскільки в Каміли дітей немає та іграшок теж.

Сестра тепло нас зустріла, але попросила, щоб не надовго, адже в неї справи. Ми почали пити чай, а діти захотіли погратися й почали витягати іграшки із сумки. Але Каміла швидко почала їх назад складати та говорити, щоб у її домі не розводили безлад. А згодом почала мити чашки та натякати, щоб ми пішли.

Я була приголомшена поведінкою сестри. Справді, я не думала, що вона така не гостинна. Сподіваюся, на це у неї були причини. Можливо, у неї мав бути якийсь важливий гість або вона кудись поспішала.

Ми попрощалися та пішли у парк й весело провели час. А наступного дня, Каміла вибачилася та запропонувала влаштувати пікнік, а ми звичайно погодилися. Також, в знак примирення, Каміла купила дітям по іграшці та знову стала хорошою тіткою.

Оцініть статтю
Не дозволила дітям погратися, щоб не влаштували безпорядок.