Намагалась використати чоловіка та його гроші і при цьому залишитися ні з чим

Після важких робочих буднів мені трапилася нагода відпочити. Домовилась зустрітись із подругами у салоні краси.

Коли почались процедури подруга згадала історію, яка трапилась кілька місяців до того. Вона сиділа на педикюрі у одному з місцевих салонів. До цього ж салону зайшли чоловік із жінкою, обом років 25-30. Записалися на кілька недешевих процедур.

Подруга постійно перебувала недалеко від пари, тому чула їх діалоги. Як виявилось, вони прийшли на друге побачення. Перше пройшло у дорогому ресторані. Після цього чоловік вирішив урізноманітнити дозвілля та запросив дівчину розслабитися у салоні краси. Дівчина підмітила, що зазвичай не ходить на друге побачення, але зробила виняток. І приблизно так була побудована уся їх розмова.

Після усіх процедур чоловік вийшов із кабінету першим. Сказав, що чекатиме супутницю поблизу входу. Через кілька хвилин вийшла дівчина, але чоловіка у салоні вже не було. На рецепції повідомили, що він заплатив за усі послуги, які йому надали. Сказав, що дівчина сама заплатить за себе.

Тоді почалось найцікавіше. Дівчина почала скандалити, що платити не буде, їй не сподобався сервіс і так далі. Викликали охоронця, який дав зрозуміти, що вона не вийде із салону допоки не заплатить. Дівчина почала телефонувати усім друзям і знайомим із своїх контактів, але ніхто не погоджувався заплатити за неї, адже сума виявилась суттєвою.

Через кілька годин приїхав брат дівчини. Заплатив за усі надані їй послуги та почав відчитувати за поведінку. Мовляв, скільки можна так витягувати гроші із незнайомих людей. Адже він попереджав, що це може погано закінчитися. Сказав, що платить за неї востаннє і більше допомагати не буде.

Після таких слів моя подруга зробила висновок, що дівчина просто використовує гроші кавалерів. Ходить на побачення до ресторанів, замовляє страви на солідні рахунки. Потім чоловік платить і вони більше ніколи не зустрічаються.

Як ви вважаєте, таке красиве життя за чужий рахунок – це хороша стратегія? Чи все ж програшна і все колись погано закінчиться?

 

Оцініть статтю
Намагалась використати чоловіка та його гроші і при цьому залишитися ні з чим