Наглість дівчини, яка мене дуже здивувала.

Нещодавно купив я собі новий смартфон. Це була не дорога марка, але хороший та зручний телефон. Пам’ять достатня, камера якісна та функції чудові. Мене влаштовував й було мені зручно ним користуватися.

От десь через два тижні, мій батько приїхав з закордону й вирішив подарувати мені телефон на день народження. Він не знав, що я купив новий. Й ось у мене було два телефони. Той що подарував батько був дорожчої марки та трішки кращий. Тому я вирішив його залишити собі, а інший телефон продати.

А потім вирішив: віддам безкоштовно, кому потрібно, візьме. Тим паче, що я користувався ним тільки два тижні. Він у хорошому стані, лише захисне скло було декілька подряпаним, на краю. Оскільки, зачепив до ключів від дверей. Тому, якщо хтось захоче, то поміняє скло й буде собі користуватися.

Через годинку після того, як я виклав оголошення (природно в ньому було написано, що захисне скло побите), дзвонить дівчина, каже, що приїде завтра, забере, я їй пояснив, що до 15.00, через те, що пізніше я їду в інше місто.

Вона все-таки приїхала з запізненням та я ще чекав хвилин двадцять на неї. Вона уже підходила, я чекав її у дворі.

«Я ще подивлюся чи усе якісно працює, почекайте», – змушує мене чекати, хоча я запізнююся на рейс.

«Так, а що з захисним склом?  Це що не новий смартфон? », – наїжджає на мене дівчина.

“Що ви хотіли?  В оголошенні ж було написано.  Ви не читали? Тим паче, він так безкоштовно. Якщо, бажаєте просто візьміть, а скло можна змінити.», – тут я злюся.

«Я що читати повинна ще що в оголошенні написано?  Ви чому через телефон не сказали?  Мені завтра на зустріч йти, Ви мене обдурили та час мій витратили », – кричить дівчина.

У мене немає слів. Чому існує така наглість? Що відбувається?  Невже люди не читають тексти?  Звідки стільки незадоволених любителів халяви?  Коли скасували елементарне шанобливе ставлення до людей?

Та як можна бути такими наглими, адже я віддавав цей телефон безкоштовно. Я розумію, якщо за гроші, але ж ні. Я був здивований поведінкою дівчини й не очікував, що виникне така ситуація.

 

Оцініть статтю
Наглість дівчини, яка мене дуже здивувала.