На даний момент мені 45. І я прийняв рішення полетіти працювати до Румунії. Мій рідний брат їздить туди понад 10 років, давно придбав собі будинок. Для моєї дружини не сподобалася ця ідея, але іншого варіанту як купити житло старшій доньці не було

Коли ми розписалися, у нас з дружиною одразу ж з’явилися діти. Розбіжність між ними всього 7 років. Ми завжди були поряд з доньками. Дівчатка були веселі та щасливі, я люблю їх понад усе. На першому місці для нас з дружиною, це зробити життя дітей найкращим. Інколи моя дружина ображалася, адже весь свій вільний час я проводив з дочками, а не з нею.

Тепер, коли доньки виросли, я усвідомив, що взагалі не встиг пожити для себе. Але у цьому ніхто не винен, тому що я сам вирішив так чинити. У кожного своє життя, чоловіки, а я далі все роблю для них, адже я не можу по іншому. І діти звикли що я завжди допоможу їм.

Після весілля молодшої доньки, я з дружиною придбали для неї будинок. Ми довго відкладали гроші, щоб забезпечити житлом обох дочок. На жаль, ми трішки не розрахували, і всі кошти пішли на будинок для молодшої. Без сумніву, вона була дуже щаслива.Її чоловік зрозумів усе як потрібно.

Моя молодша донька набагато спокійніша і люб’язна аніж старша. Ми завжди знаходили тему для розмови, і говорили про усе не світі.

Пізніше, старша донька сказала, що також виходить заміж. Привела свого молодого чоловіка. Він з дружиною нам дуже сподобався. Але є одне але, донька також хоче, щоб ми купили їй будинок. Хочу виділити, раніше ми говорили про це з дітьми, що після їхнього весілля, ми обов’язково придбаємо кожній власний дім.

Річ у тім, що дружина дуже захворіла, і всі заощаджені гроші ми витратили на операції та ліки. Все що залишалося, покликати доньку жити з нами, у двох поверховому будинку. Її чоловік не дуже заможній, і він також не мав власного житла.

Але для доньки не сподобався такий варіант. Вона наполягає купити дім на виплат. Про таке я навіть не буду повідомляти дружину, тому що їй може стати ще гірше.

Я не впевнений, що дружина в змозі працювати після того, як вилікується. А сам я точно не зможу потягнути кредит. Тепер донька нарікає, що ми більше любимо молодшу ніж її, і чому вона повинна жити з нами? Я навіть не уявляв, що колись, моя дочка зможе мені таке сказати. На даний момент мені 45, і я ніколи нічого не купував на виплат і не буду. Єдиний варіант який залишився, поїхати на роботу до Румунії.

Мій рідний брат їздить туди понад 10 років, давно придбав собі будинок. Але для моєї дружини не сподобалася ця ідея, але іншого варіанту як придбати житло старшій доньці не було.

Молодша донька взагалі перестала спілкуватися з нами після того, як переїхала, постійно говорила що не має часу.

Складно розуміти те, що власні діти перестали думати про тебе, хоча ти все життя присвячував свій вільний час їм. І тепер так само. Я хотів спокійно жити разом зі своєю дружиною, натомість доводиться тяжко працювати за кордоном. Радує те, що хоч брат зміг роботу відшукати. Говорить що і я за 2-3 роки зможу новий дім придбати, і для себе щось залишити.

Оцініть статтю
На даний момент мені 45. І я прийняв рішення полетіти працювати до Румунії. Мій рідний брат їздить туди понад 10 років, давно придбав собі будинок. Для моєї дружини не сподобалася ця ідея, але іншого варіанту як купити житло старшій доньці не було