МИ З ЛЮДОЮ ЗБИРАЛИСЯ ОДРУЖИТИСЯ. АЛЕ БІЗНЕС ПЕРЕСТАВ БУТИ ПРИБУТКОВИМ І Я НЕ ЗМІГ ОРГАНІЗУВАТИ ПИШНЕ ВЕСІЛЛЯ. НАРЕЧЕНА ПОЧАЛА ЗУСТРІЧАТИСЯ З МОЇМ ДРУГОМ НЕ ПІДОЗРЮЮЧИ ПРО ПЕРЕВІРКУ

З Людмилою ми зустрічаємося вже більше року, перед цим ще десь півроку переписувалися у соцмережі. Люда дуже приємна, весела, чуйна дівчина. Крім того вона дуже вродлива, я спочатку звернув увагу на її фото у профілі, потім написав. Виявилось, що вона навіть вигравала конкурс краси, коли була студенткою. Дівчина слідкує за модою , відвідує салони краси, ходить у спортзал.  Мені приємно, що моя дівчина не тільки розумна, але й красива.

Недавно Люда почала натякати, що ми вже достатньо довго зустрічаємось, що вона вже не проти змінити статус дівчини на офіційний статус дружини. В принципі я був не проти, вирішив поділитися своїми намірами з кращим другом Олексієм.

Олексій звернув мою увагу на деякі нюанси. Коли ми йшли з Людою у кіно, то це завжди була прем’єра фільму і кращі місця. Якщо відпочивали у клубі, то у найдорожчому, якщо були, у кафе – то у найкращому. Я ніколи не дарував їй звичайних подарунків, чомусь так склалося, найбільші букети, найдорожчі парфуми, найкращі прикраси. У відпустку звісно літали за кордон.

Справа у тому, що наша сім’я займається бізнесом. Батько починав працювати на місцевому  заводі звичайним робітником, потім став майстром, потім керівником відділу, зараз займає посаду заступника директора. Все, що він має на сьогоднішній день, заробив сам власною наполегливою працею. Після закінчення навчання я працюю разом із батьком у юридичному відділі. Я отримав гарну освіту, в усьому рівняюся на батька, хочу щоб він мною пишався. До речі, зі своїми батьками Люда мене так і не познайомила. Сказала, що вони мешкають у селі в іншій області, за весь цей час ми до них ні разу не приїжджали, завжди знаходились якій поважні причини.

Олексій переконав мене влаштувати невеличку перевірку для Люди, хоча я був проти, мені це здавалось непорядним. Я запросив дівчину на прогулянку в парк. Розповів, що весілля доведеться відсвяткувати у тісному родинному колі. Справи на заводі йшли дуже погано, в країні криза. Батькові довелося скоротити робітників та продати частину бізнесу. Мені, мабуть, доведеться продати машину та переїхати жити з власної квартири до батьків.

Люда дуже засмутилася. Потім дівчина перестала відповідати на мої телефонні дзвінки, а невдовзі я зустрів їх разом з Олексієм у кафе. Наречена повідомила, що не збирається виходити за мене заміж і зустрічається з іншим. Яким же було її здивування, коли Олексій сказав, що теж не збирається з нею зустрічатися, а я додав, що з бізнесом все складається добре.

Мій друг виявився набагато прозорливішим, ніж я. Зараз я вдячний, що він вигадав перевірку та переконав мене. Напевно я дійсно дуже сильно закохався у Люду та не бачив, що їй були потрібні лише мої гроші. Звісно добре, що вдалося розпізнати справжні наміри Люди до весілля, але все одно я дуже переживав та страждав. Тепер я навіть не знаю, чи зможу довіряти іншим дівчатам, чи зможу зустрічатися з кимось. А якщо знову виявиться, що дівчині потрібні лише мої статки?

Оцініть статтю
МИ З ЛЮДОЮ ЗБИРАЛИСЯ ОДРУЖИТИСЯ. АЛЕ БІЗНЕС ПЕРЕСТАВ БУТИ ПРИБУТКОВИМ І Я НЕ ЗМІГ ОРГАНІЗУВАТИ ПИШНЕ ВЕСІЛЛЯ. НАРЕЧЕНА ПОЧАЛА ЗУСТРІЧАТИСЯ З МОЇМ ДРУГОМ НЕ ПІДОЗРЮЮЧИ ПРО ПЕРЕВІРКУ