Ми з чоловіком вирішили жити окремо.

Нещодавно, ми з Михайлом одружилися й жили у квартирі його мами. Дітей ми поки що не плануємо, хочемо пожити для себе, не прив’язуючись до побуту.

Мої батьки проживають в іншому місті. Я переїхала коли вступила в університет. У моєму рідному містечку мало перспектив та нижчі зарплати, тому ми вирішили залишитися в місті, в якому навчалися.

Михайло влаштувався на роботу, а згодом і я. Все було чудово, але постійні суперечки зі свекрухою набридали та псували хороший настрій.

Я поверталася з роботи, готувала вечерю та потім ми з коханим проводили час разом. Інколи могли піти кудись, а інколи залишалися вдома ти дивилися фільм чи займалися іншими цікавими справами.

А Юлія Миколаївна завжди виставляла до мене різні претензії:
– я витрачаю кошти на вітер;
– я не правильно готую, не правильно прибираю та взагалі погана господиня;
– та те, що я не варта її сина.

Після чергової суперечки, я порадилася з чоловіком, щоб переїхати. Ми можемо орендувати квартиру, оскільки обоє працюємо та будемо жити в спокої та злагоді.

Михайло погодився та ми переїхали. Юлія Миколаївна каже, що я налаштовую Михайла проти неї, хоча це навпаки. Але ми з коханим не звертаємо увагу й насолоджуємося моментами проведеними удвох.

Оцініть статтю
Ми з чоловіком вирішили жити окремо.